MiastoWiadomości

Sprzedawał narkotyki – został aresztowany

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 33-letniego mieszkańca Jasła podejrzanego o posiadanie i  sprzedaż narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów marihuany. Sąd tymczasowo aresztował go na wniosek Policji i prokuratury. Grożą mu surowe konsekwencje.

Sprzedawał narkotyki - został aresztowany

Kilka dni temu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zdobyli informacje dotyczące sprzedaży środków odurzających. Funkcjonariusze w toku prowadzonych czynności ustalili, że nielegalnym procederem prawdopodobnie zajmuję się 33-letni mieszkaniec Jasła.

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej i specjalnie wyszkolonym psem do wykrywania zapachu narkotyków weszli do mieszkania podejrzanego. Typowanie okazało się trafne. W trakcie przeszukania w kilku pomieszczeniach domu ujawnili ukryty susz roślinny oraz elektroniczną wagę. Przeprowadzone badania potwierdziły, że ponad 60 gramów zabezpieczonego suszu to marihuana.

Właściciel mieszkania trafił do policyjnego aresztu. W toku prowadzonego postępowania policjanci potwierdzili, że zatrzymany 33-latek narkotyki sprzedawał na terenie Jasła. W obliczu zgromadzonych dowodów przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany oraz udzielenia innym osobom środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Na wniosek Policji i prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym jego aresztowaniu. Najbliższe dwa miesiące spędzi w odosobnieniu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
janusz
janusz
2024 lat temu

Te panowie policja! Bandytami sie państwo zajmijcie z łaski swojej, zamiast prześladować ludzi za roślinki i czaić się po krzakach na kierowców!

ufooo
ufooo
2024 lat temu

kto to jest ???

MC
MC
2024 lat temu

wresz czuję się bezpieczna! mogę bez strachu wracać do domu! DZIĘKUJEMY! -.-

TxT
TxT
2024 lat temu

JASIELSKA „MILICJA” GOW.O ZNALAZLA, A NIE 60GRAM, ZROBILI PROPAGANDE, A WY W KOMENTARZACH SPRZEDAJECIE KAZDEGO, PODAJECIE OSOBY, KTORE Z NARKOTYKAMI MOZE MIALY JAKAS STYCZNOSC KILKA/KILKANASCIE LAT TEMU, ALE ICH NIE ZLAPANO, A TERAZ NIE MAJA NIC Z TYM INTERESEM WSPOLNEGO I NIGDY ICH NA TYM NIE ZLAPANO, MAJA DZIS WLASNE LEGALNE DOCHODOWE BIZNESY, DZIECI CZY RODZINY I MAJA W D..IE NARKOTYKI, A WYPISUJECIE ICH KSYWY, JA NA MIEJSCU TYCH OSOB ZŁOZYLBYM ZAWIADOMIENIE O PRZESTEPSTWIE I DOSZEDL KTO JE OCZERNIA. A RODZINA ZATRZYMANEGO KRZYSKA, NIECH SZUKA DOBREGO ADWOKATA, ALE NAPEWNO NIE Z OKOLIC NASZEGO ZADU..A JASŁA, TYLKO KROSNO CZY RZESZOW, BO… Czytaj więcej »

bla
bla
2024 lat temu

TxT rozj^bał!!! Popieram!!!

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x