r e k l a m a
InwestycjeWiadomości

Starosta Adam Kmiecik dotrzymuje słowa

Powiat Jasielski przystąpił do realizacji kolejnej inwestycji pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1850R Jasło – Zręcin”. W ramach tego zadania zniwelowana zostanie także górka w Czeluśnicy. Całkowity koszt przedsięwzięcia wynosi blisko 5 mln 700 tys. zł.

Starosta Adam Kmiecik dotrzymuje słowa (kliknij, aby powiększyć)

Prace zostaną zakończone we wrześniu br. – To kolejne ważne zadanie, które będzie realizowane w naszym powiecie. Wszyscy długo czekaliśmy na remont tej drogi, a szczególnie mieszkańcy, którzy codziennie z niej korzystają – mówi Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.
Zakres projektu obejmuje przebudowę drogi powiatowej 1850R Jasło-Zręcin na blisko 7 -kilometrowym odcinku oraz fragmenty rowu krytego i chodnika.

Celem przebudowy drogi jest dopasowanie jej odcinka do istniejącego i prognozowanego natężenia ruchu oraz poprawa bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego poprzez odnowę istniejącej nawierzchni oraz drogowych urządzeń technicznych. – Podczas remontu wystąpią pewne utrudnienia, ale jest to konieczne ze względu na technologię wykonywanych prac modernizacyjnych. Po remoncie na pewno zwiększy się bezpieczeństwo użytkowników drogi oraz komfort podróżowania. To kolejna obietnica dana mieszkańcom powiatu, z której udało mi się wywiązać – podkreśla Starosta.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
dragonessSTANISŁAWixizuzia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wyborca
Gość
wyborca

Panie Kmiecik jeśli chce Pan być do końca wiarygodnym,to niech się Pan przyglądnie sie jakości drogi powiatowej w mieście,Chodzi o ulice Jagiełły ,Kraszewskiego,Ujejskiego.roztrzaskane przez tiry.Czy to wyjście do elektoratu wiejskiego i nowe przewyborcze,prymitywne chwyty?

mirek
Gość
mirek

Jeżeli chodzi o likwidacje szkoły w Żmigrodzie to tak!

zuzia
Gość
zuzia

Urzekła mnie mądrość płynąca z ust tego, którego nazwano „tańczący z filcokami”, bo nawet nie wiedziałam, że wcześniej po remontach zmniejszało się bezpieczeństwo jazdy…

ixi
Gość
ixi

kto myslal ze chodzi o budowe-widmo czyli Zalew Katy-Myscowa! : )

STANISŁAW
Gość
STANISŁAW

BRAWO!!! Wreszcie widać,że mamy w powiecie władzę-także na ulicach Jasła!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

kmieć on ma słowo ??? to jest oszust kłamca wichrzyciel z PO

dragoness
Gość
dragoness

O tak, dotrzymuje! Obiecał likwidację szkoły w Nowym Żmigrodzie i dotrzymał. Na potkanie z nauczycielami się rozchorował, biedaczek!A może by tak pochwalił się planami połączenia szpitali w jaśle i Gorlicach? Trwającą degradacją placówek oświatowych również na terenie Jasła. Postępującym odpływem uczniów do szkół w Krośnie, szczególnie dotyczy to liceów. Rodzicom około czterdziestu uczniów odebrano konstytucyjne prawo wolnego wyboru szkoły dla dziecka, gdy Zespól Szkół Technicznych pomimo obietnic składanych na spotkaniu z nauczycielami w maju nie dostał zgody na utworzenie oddziału pomimo dokonanego naboru. Za to na całego trwa nachalny lans kandydatów do warszawskiego koryta.

Close
X