InwestycjeWiadomości

Starosta Adam Kmiecik dotrzymuje słowa

Powiat Jasielski przystąpił do realizacji kolejnej inwestycji pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1850R Jasło – Zręcin”. W ramach tego zadania zniwelowana zostanie także górka w Czeluśnicy. Całkowity koszt przedsięwzięcia wynosi blisko 5 mln 700 tys. zł.

Starosta Adam Kmiecik dotrzymuje słowa (kliknij, aby powiększyć)

Prace zostaną zakończone we wrześniu br. – To kolejne ważne zadanie, które będzie realizowane w naszym powiecie. Wszyscy długo czekaliśmy na remont tej drogi, a szczególnie mieszkańcy, którzy codziennie z niej korzystają – mówi Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.
Zakres projektu obejmuje przebudowę drogi powiatowej 1850R Jasło-Zręcin na blisko 7 -kilometrowym odcinku oraz fragmenty rowu krytego i chodnika.

Celem przebudowy drogi jest dopasowanie jej odcinka do istniejącego i prognozowanego natężenia ruchu oraz poprawa bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego poprzez odnowę istniejącej nawierzchni oraz drogowych urządzeń technicznych. – Podczas remontu wystąpią pewne utrudnienia, ale jest to konieczne ze względu na technologię wykonywanych prac modernizacyjnych. Po remoncie na pewno zwiększy się bezpieczeństwo użytkowników drogi oraz komfort podróżowania. To kolejna obietnica dana mieszkańcom powiatu, z której udało mi się wywiązać – podkreśla Starosta.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wyborca
wyborca
2024 lat temu

Panie Kmiecik jeśli chce Pan być do końca wiarygodnym,to niech się Pan przyglądnie sie jakości drogi powiatowej w mieście,Chodzi o ulice Jagiełły ,Kraszewskiego,Ujejskiego.roztrzaskane przez tiry.Czy to wyjście do elektoratu wiejskiego i nowe przewyborcze,prymitywne chwyty?

mirek
mirek
2024 lat temu

Jeżeli chodzi o likwidacje szkoły w Żmigrodzie to tak!

zuzia
zuzia
2024 lat temu

Urzekła mnie mądrość płynąca z ust tego, którego nazwano „tańczący z filcokami”, bo nawet nie wiedziałam, że wcześniej po remontach zmniejszało się bezpieczeństwo jazdy…

ixi
ixi
2024 lat temu

kto myslal ze chodzi o budowe-widmo czyli Zalew Katy-Myscowa! : )

STANISŁAW
STANISŁAW
2024 lat temu

BRAWO!!! Wreszcie widać,że mamy w powiecie władzę-także na ulicach Jasła!

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

kmieć on ma słowo ??? to jest oszust kłamca wichrzyciel z PO

dragoness
dragoness
2024 lat temu

O tak, dotrzymuje! Obiecał likwidację szkoły w Nowym Żmigrodzie i dotrzymał. Na potkanie z nauczycielami się rozchorował, biedaczek!A może by tak pochwalił się planami połączenia szpitali w jaśle i Gorlicach? Trwającą degradacją placówek oświatowych również na terenie Jasła. Postępującym odpływem uczniów do szkół w Krośnie, szczególnie dotyczy to liceów. Rodzicom około czterdziestu uczniów odebrano konstytucyjne prawo wolnego wyboru szkoły dla dziecka, gdy Zespól Szkół Technicznych pomimo obietnic składanych na spotkaniu z nauczycielami w maju nie dostał zgody na utworzenie oddziału pomimo dokonanego naboru. Za to na całego trwa nachalny lans kandydatów do warszawskiego koryta.

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x