MiastoWiadomości

Stop seksualnemu wykorzystaniu dzieci i młodzieży

Na Podkarpaciu zainaugurowano kampanię „Nie przegraj!” dotyczącą problemu komercyjnego wykorzystywania seksualnego małoletnich w perspektywie Euro 2012. 8 grudnia w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się konferencja zorganizowana wspólnie przez Wojewodę Podkarpackiego i Fundację Dzieci Niczyje. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele, przedstawiciele Policji, straży granicznej, straży miejskiej.

Stop seksualnemu wykorzystaniu dzieci i młodzieży

Chęć posiadania modnych ubrań, kosmetyków czy gadżetów – to najczęstszy powód podejmowania kontaktów seksualnych przez dzieci i młodzież w zamian za korzyści materialne lub finansowe. Taką motywację podaje 58% ankietowanych nastolatków. Badania przeprowadziła Fundacja Dzieci Niczyje. „Nie przegraj!” to pierwsza ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca problemu komercyjnego wykorzystywania seksualnego dzieci. Jej celem jest uświadomienie, że nawiązywanie komercyjnych stosunków seksualnych z małoletnimi jest nielegalne.

Więcej informacji o konferencji w ramach kampanii „Nie przegraj!” znajdziesz na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nick
nick
2022 lat temu

Problem bardziej tkwi w tym, że młodzież jest nie tyle wykorzystywana seksualnie, co sama jest umoczona w tych sprawach po uszy. Nie odwracajmy kota ogonem. Młodzież dzisiaj wie więcej na temat seksu niż dorośli.

ona
ona
2022 lat temu

Może masz rację ale w pewnym wieku to się nazywa „wykorzystywanie seksualne”. Nie zapominajmy o tym…

gbur
gbur
2022 lat temu

Zwróćmy szczególną uwagę na księży !!!!!

vb
vb
2022 lat temu

kult pieniądza w naszych domach sięgnął zenitu …..dlatego za kasę małolat zrobi wszystko bo tylko tak czuje sie wartościowym człowiekiem RODZICE UDERZCIE SIĘ W PIERSI …..wasze MIEĆ a nie BYĆ pcha małolaty do handlu ciałem…..

Caroline Tenapsol
Caroline Tenapsol
2022 lat temu

Az niewiarygodnym wydaje sie aby az tyle wad genetycznych skumulowalo sie w jednym cialku psiaka Facet nie odpowiada na zadne e maile.

Zobacz także
Close
Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x