r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Stypendia Burmistrza Miasta Jasła, warto się uczyć

22 najzdolniejszych uczniów jasielski szkół podstawowych i gimnazjów odebrało 28 sierpnia stypendia Burmistrza Miasta Jasła. Dziewiętnaścioro z nich zostało docenionych za wyniki w nauce, trzy – za wybitne, udowodnione na arenie ogólnopolskiej lub międzynarodowej, osiągnięcia w jednej dziedzinie.

Stypendia Burmistrza Miasta Jasła, warto się uczyć

Burmistrz nagrodził tych, uczniów, którzy zasłużyli na to rzetelną nauką i pracą nad rozwijaniem swoich talentów. Jak zaznaczył burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, stypendia te są wyróżnieniem, a jednocześnie motywacją do dalszych starań, natomiast Aleksandra Dacyl, kierownik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Jasła podkreśliła, że zdobycie stypendium Burmistrza Miasta Jasła nie jest łatwe.

Stypendia Burmistrza Miasta Jasła, warto się uczyć

Stypendia dzielą się na dwie kategorie: za wyniki w nauce (średnia ocen dla szkół podstawowych nie mniej niż 5,6, a dla gimnazjów 5,4) oraz za wybitne jednokierunkowe osiągnięcia. Oprócz tego, aby zostać stypendystą burmistrza trzeba wykazać się nienagannym zachowaniem w szkole i być zaangażowanym w życie społeczności szkolnej.

Stypendia Burmistrza Miasta Jasła otrzymali: Joanna Kozik, Kamil Pieszczoch, Karina Paściak, Jakub strugała, Jakub Borowiec, Laura Zbulut, Anna Zając, Dawid Węgrzyniak, Franciszek Koszelnik, Krzysztof Krysa, Hubert Syzdek, Marcin Siewierski, Kacper Kras, Oktawia Sepioł, Krzysztof Kawałek, Ilona Tomkowicz, Liliana Dyląg, Aleksandra Mroszczyk, Aleksandra Przetacznik, Joanna Nocula, Magdalena Tomkiewicz, Paulina Pietrusza.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czarni
Czarni
2023 lat temu

Ale na Klub nie ma peniedzy do dnia dzisiejszego

peniedz
peniedz
2023 lat temu

„peniedze” są dla znających podstawy gramatyki:)

bhp
bhp
2023 lat temu

dlaczego nic nie wspomina się w jakiej wysokości przyznano stypendium tym wyróżnionym?,czy to jednorazowe kieszonkowe?.Zapewne drobne grosze wystarczające na kredki ,Niemniej cel osiągnięto.Zbliżają się wybory,więć trzeba zacząć być czujnym być na szkiełku,trzeba wejść na uczucia ludzkie,trzeba się pokazać jakim się jest altruistą,

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2023 lat temu

Tak.Warto się uczyć by wyjechać z tego miasta na zawsze…Dobrze,że jeszcze poziomu szkolnictwa w Jaśle -szklak nie trafił!!! A grosze od wyjątkowego burmistrza? Zawsze się przydadzom!

anel
anel
2023 lat temu

Gratuluję wszystkim nagrodzonym. Trzymajcie formę dalej!

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x