r e k l a m a
MiastoWiadomości

Święto policji. Były odznaczenia i awanse (foto)

Święto policji w 92. rocznicę jej powstania było okazją do wręczenia awansów oraz odznaczeń tym najbardziej zasłużonym. 63. funkcjonariuszy i funkcjonariuszek Komendy Powiatowej Policji w Jaśle awansowało na wyższe stopnie zawodowe.

Święto policji. Były odznaczenia i awanse (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Obchody rozpoczęły się od Uroczystej mszy świętej w intencji funkcjonariuszy i ich rodzin. Następnie wraz z Miejsko – Kolejową Orkiestrą Dętą udano się do Jasielskiego Domu Kultury, gdzie odbył się uroczysty apel wraz z nadaniem wyższych stopni zawodowych oraz okolicznych wystąpień.

Święto policji. Były odznaczenia i awanse (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Święto policji to czas podsumowań, ale i również wręczania wyższych stopniów zaowodowych. W tym roku awansowanych zostało 63. funkcjonariuszy. Czterech w korpusie oficerskim, trzydziestu w korpusie aspiranckim oraz dwudziestu dziewięciu podoficerów. – Mówi w rozmowie z Portalem Jaslonet.pl Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

Nie zabrakło podziękowań, dla policjantów i ich rodzin.

– Jest to również czas podziękowania rodzinom policjantów, bez których wyrozumiałości i cierpliwości trudno byłoby wykonywać ten pełen zagrożeń zawód. – Mówił Łukasz Gliwa.

Święto policji. Były odznaczenia i awanse (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Dzięki intensywnej pracy policjantówm, jasielskie nadal pozostaje jednym z najbezpiecznejszych powiatów w naszym województwie, a dzięki temu również województwo podkarpackie postrzegane jest jako jedno z najbardziej bezpiecznych w kraju.

Każdy z zebranych w sali widowskowej Jasielskiego Domu Kultury, mógł zabrać głos.

– Piękne hasło „Bezpieczny powiat jasielski”, „Bezpieczne Miasto” – tyle padło pięknych słów pod waszym adresem, ja w pełni się z nimi zgadzam. W imieniu własnym oraz w imieniu zarządu Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego chcę wam podziękować za to, co czynicie dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego. – Mówi Józef Biernacki, prezes JKMiRD

Zobacz fotorelację!

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

14
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Kulasjodełkagigu do txtJohnyDam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
st.sierżant
Gość
st.sierżant

Biernacki jak za czasów milicji obywatelskiej właczał się do każdej akcji i imprezy ,tak i teraz nie przegapi okazji,ażeby zaistnieć w mediach.Rzeczywisty wychowawca młodzieży

jodełka
Gość
jodełka

Dawni „ochotnicy”,z pełnymi mózgami poprzednio i na drogach i w firmach równo mandatowali im niewygodnych ,tzw przez siebie matołów,a teraz gdy się przefarbowali i zostali zidentyfikowani,to ponownie to praktykują,tylko bez nakładania mandatów. Ponadto na siłe chcą wymazać dawną działalność.Dobrze było być szychą w dawnym Woj.Wydz.Komunikacji w Krośnie u Pana Eugeniusza J.

gigu do txt
Gość
gigu do txt

txt widzę że każdy portal odwiedziłeś głupimi komentarzami…

Johny
Gość
Johny

To złamanie nogi moim zdaniem jest CELOWE. Bo przecież komendant nie będzie pochwalał w związku z takimi a nie innymi występkami kolegów.

Kulas
Gość
Kulas

Pan Komendant złamał girę ;[

Dam
Gość
Dam

Pan Jozef bardzo czesto wlacza sie w inicjatywy. Nic chyba z tego nie ma, a wy mowicie ze on nic nie robi albo wpierdziela sie? Puknijcie sie w glowe. Chlop lata, stara sie a wam zle. Panie joziu zdrowia zdrowia zdrowia

TxT
Gość
TxT

„bochaterzy” spod golesza tez odznaczeni??

pies
Gość
pies

nasz nierbireska wladza schodzi na psy!!!!!!!!!

focik
Gość
focik

a co z tymi bitnikami tez dostalil………………tylko co????????

KAPRAL
Gość
KAPRAL

Biernacki ,ten to umie się ustawić ,nie przepuści żadnej okazji aby nie błysnąć . RZECZYWISTY WYCHOWAWCA .Niczym :DUCE;

sosenka
Gość
sosenka

właczał tak jak i ty matole

p
Gość
p

śmieszne święto

józiek
Gość
józiek

Rozumiem,że żadna uroczystość nie może się rozpocząć bez mszy

Kulas
Gość
Kulas

Biernacki zawsze w d..e właził dla tego tak zaszedł

Close
X