Ważne wydarzeniaWiadomości

Tarnowiec ma już pierwszego radnego!

Do wyborów samorządowych pozostało trzy tygodnie a w Tarnowcu mają już pierwszego radnego. Jest nim 54-letni Jan Ochała.

Urząd Gminy Tarnowiec (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Ochała był jedynym zarejestrowanym kandydatem na radnego w okręgu numer 2 (Wrocanka) w gminie Tarnowiec. Wygraną miał więc pewną.
W piątek Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowcu podjęła decyzję o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Gminy w Tarnowcu bez głosowania w okręgu nr 2.
Tak więc Jan Ochała, z Komitetu Wyborczego Wyborców Bogusława Wójcika został pierwszym radnym.
Wybory samorządowe, w tym bezpośrednie wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędą się 21 listopada. Ewentualna druga tura odbędzie się 5 grudnia.
kk
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
KlaudiuszStarydo gorkadziadekrobin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gorka
Gość
gorka

hmm…a dlaczego nie było innych chętnych?? i dlaczego jaslonet.pl nie umieścił na swoich łamach kandydatów z jasła do sejmiku wojewodztwa??

robin
Gość
robin

A w gminie Jasło jeszcze co prawda nie ma uchwały komisji ale już można powiedzieć że jest 4 radnych. Nikt nie chce kandydować w cholerę z taką demokracją. Tylko narzekać każdy potrafi. W bierówce w nieplii narzekają że radni nic nie robią a jak przyszło kogoś znaleźć żeby kandydował to spokój jak makiem zasiał. Wstyd że w miejscowościach które liczą po ok 250-300 uprawnionych do głosowania nie znajdzie się ktoś kto by chciał coś zmienić.

dziadek
Gość
dziadek

jednak zgoda buduje i koszty mniejsze a gdy by tak chłopy zgodne były to jedna baba by na całą wieś starczyła.

do gorka
Gość
do gorka

mogles startowac

Stary
Gość
Stary

Brawo dla Tarnowca! Jest bezpartyjny radny z Komitetu Wyborczego Wyborców. To dobra wróżba dla wyborów samorządowych! Bierzmy sprawy w swoje ręce. Partie won od samorządów!

Klaudiusz
Gość
Klaudiusz

I to jest demokracja…Jak można zapisać się do senatu,to czemu nie do rady…Gratulacje dla cwanego radnego,który ma na 4 lata zapewnioną ciepłą,płatną posadkę!

Close
X