Ważne wydarzeniaWiadomości

Tarnowiec ma już pierwszego radnego!

Do wyborów samorządowych pozostało trzy tygodnie a w Tarnowcu mają już pierwszego radnego. Jest nim 54-letni Jan Ochała.

Urząd Gminy Tarnowiec (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Ochała był jedynym zarejestrowanym kandydatem na radnego w okręgu numer 2 (Wrocanka) w gminie Tarnowiec. Wygraną miał więc pewną.
W piątek Gminna Komisja Wyborcza w Tarnowcu podjęła decyzję o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Gminy w Tarnowcu bez głosowania w okręgu nr 2.
Tak więc Jan Ochała, z Komitetu Wyborczego Wyborców Bogusława Wójcika został pierwszym radnym.
Wybory samorządowe, w tym bezpośrednie wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędą się 21 listopada. Ewentualna druga tura odbędzie się 5 grudnia.
kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gorka
gorka
2024 lat temu

hmm…a dlaczego nie było innych chętnych?? i dlaczego jaslonet.pl nie umieścił na swoich łamach kandydatów z jasła do sejmiku wojewodztwa??

robin
robin
2024 lat temu

A w gminie Jasło jeszcze co prawda nie ma uchwały komisji ale już można powiedzieć że jest 4 radnych. Nikt nie chce kandydować w cholerę z taką demokracją. Tylko narzekać każdy potrafi. W bierówce w nieplii narzekają że radni nic nie robią a jak przyszło kogoś znaleźć żeby kandydował to spokój jak makiem zasiał. Wstyd że w miejscowościach które liczą po ok 250-300 uprawnionych do głosowania nie znajdzie się ktoś kto by chciał coś zmienić.

dziadek
dziadek
2024 lat temu

jednak zgoda buduje i koszty mniejsze a gdy by tak chłopy zgodne były to jedna baba by na całą wieś starczyła.

do gorka
do gorka
2024 lat temu

mogles startowac

Stary
Stary
2024 lat temu

Brawo dla Tarnowca! Jest bezpartyjny radny z Komitetu Wyborczego Wyborców. To dobra wróżba dla wyborów samorządowych! Bierzmy sprawy w swoje ręce. Partie won od samorządów!

Klaudiusz
Klaudiusz
2024 lat temu

I to jest demokracja…Jak można zapisać się do senatu,to czemu nie do rady…Gratulacje dla cwanego radnego,który ma na 4 lata zapewnioną ciepłą,płatną posadkę!

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x