Wiadomości

TIR z papierosami na kwotę 2,5 mln zł zatrzymany w N. Żmigrodzie

2,5 mln złotych miała czarnorynkowa wartość przewożonych papierosów znalezionych przez funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Tirze zatrzymano dwóch Polaków – kierowcę i pasażera. To największy przemyt na przestrzeni ostatnich lat zatrzymany na Podkarpaciu.

TIR z papierosami na kwotę 2,5 mln zł zatrzymano w Nowym Żmigrodzie

W miejscowości Nowy Żmigród funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali samochód ciężarowy na polskich tablicach rejestracyjnych. W trakcie kontroli okazało się, że w pojeździe znajduje się 4,5 mln sztuk papierosów. Zarówno kierowcą, jak i pasażerem okazali się mieszkańcami województwa małopolskiego.

Ze wstępnych wyjaśnień wynika, że kontrabanda trafić miała na zachód Europy, najprawdopodobniej do Anglii. Aktualnie trwa przesłuchiwanie obu zatrzymanych.

Papierosy wypełniały prawie całą naczepę TIR-a. Samo wyładowanie i przeliczenie ich zajęło strażnikom granicznym prawie 10 godzin – pisze w oświadczeniu rzecznik prasowy Straży Granicznej.

(WŻ)
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ona..
Ona..
2024 lat temu

Sporo ;D

bhp
bhp
2024 lat temu

Bezrobotni wzięli unijne pieniądze na rozwinięcie własnej działalności gospodarczej.Napracowali się ,wydali wszystkie pieniądze na zakup towaru,I co ? Dostali po plecach i jeszcze wsadzą ich do pierdla.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x