MiastoWiadomości

Uciekał samochodem mając 2,7 promila

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego przerwali niebezpieczną jazdę nietrzeźwego pirata drogowego. Mężczyzna mając w organizmie 2,7 promila alkoholu pędził ulicami Jasła, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował uciec. Jazdę zakończył pobytem w policyjnym areszcie. Teraz poniesie konsekwencje swojego postępowania.

Uciekał samochodem mając 2,7 promila

Wczoraj około godz. 15.30, uwagę policjantów patrolujących teren Jasła zwróciła jadąca ul. Floriańską osobowa honda. Funkcjonariusze udali się za samochodem. Widząc, że kierowca nie może utrzymać prostego toru jazdy, użyli sygnału błyskowego i dźwiękowego radiowozu. Mężczyzna nie zatrzymał się, lecz docisnął pedał gazu i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim.

Kierowca hondy uciekając jechał z dużą prędkością. Popełniał szereg wykroczeń stwarzając poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Przez cały czas zajeżdżał drogę próbującym go zatrzymać policjantom. Ostatecznie pościg zakończył się w Łaskach. Po zatrzymaniu samochodu kierowca nie reagował na polecenia funkcjonariuszy, stawiał opór, nie chciał wyjść z pojazdu. Policjanci przez uchyloną szybę otworzyli drzwi od strony pasażera i siłą wyciągnęli mężczyznę zza kierownicy hondy.

Zatrzymanym okazał się 23-letni mieszkaniec Jasła. Badanie jego stanu trzeźwości dało odpowiedź na pytanie o przyczynę ucieczki. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze potwierdzili również, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a jazdę w stanie nietrzeźwości podjął się po raz kolejny.

Po wytrzeźwieniu 23-latek odpowie m.in. za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grożą mu surowe konsekwencje.

KPP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cz
cz
2024 lat temu

teraz to już powinien dostać odsiadkę… totalny brak wyobraźni !

Mxdmg
Mxdmg
2024 lat temu

Chetnie ogladnal bym film z tego „poscigu” z policyjnego radiowozu…?

DYZMA
DYZMA
2024 lat temu

TO zdecydowany KRETYN gnoja do pierdla i po jajach

ona 25
ona 25
2024 lat temu

no ja cie kolejny kretyn uciekający policji po jaśle hahah

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x