MiastoWiadomości

W cyfrowy świat z programem KidSmart w Szkole Podstawowej nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1 jako jedyna w Jaśle realizuje projekt KidSmart pod patronatem Pani Katarzyny Hall, Ministra Edukacji Narodowej.

W cyfrowy świat z programem KidSmart w Szkole Podstawowej nr 1

Firma IBM przekazała szkole wysokiej jakości sprzęt umożliwiający przygotowanie najmłodszych dzieci do wejścia w „świat cyfrowy”, wspierający program nauczania w zakresie podstaw matematyki, języka angielskiego oraz logicznego myślenia. Ponadto, poprzez wprowadzenie elementów nowoczesności zabawy urozmaica i uatrakcyjnia zdobywanie nowych umiejętności.

Umożliwia również kreatywność nauczycieli w zakresie tworzenia projektów, koncepcji i aplikacji dydaktycznych skierowanych do najmłodszych uczniów, a zwłaszcza do sześciolatków rozpoczynających edukację w tej szkole.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

zarombiste. jeden pisze reszta kuka

nietolerancyjna
nietolerancyjna
2024 lat temu

a czy pani minister wie ,że od przyszłego września klasy pierwsze bę dą miały po jednym oddziale we wszystkich szk.podst.i będą liczyły po ponad 30 dzieci, bo nie mogą być 2 oddziały-część dzieci jest” spoza obwodów”…….

to ilu będzie pisało, a ilu kukało ?

gorka
gorka
2024 lat temu

phi niezła lipa, pewnie w środku jakiś pentium 300 mhz i jakaś odmiana linuxa, a pewnie kosztowało to to np 4000zł :/ to i już i w przedszkolach dzieciarnia ma siedzieć przy kompach, w domu niewystarczy??:/

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x