MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

W drugą niedzielę stycznia XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tradycyjnie w druga niedzielę stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra już 20 raz, tym razem pod hasłem: Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

W drugą niedzielę stycznia XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (kliknij, aby powiększyć)

Każdego roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, które później rozlicza w swoich sztabach. Tradycyjnie do tej akcji dołącza nasze miasto. Na ulice Jasła w dniu finału 8 stycznia 2012 r. wyjdzie ponad 180 wolontariuszy.

Mamy nadzieję, że podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle uda nam się pobić rekordową jak dotąd kwotę zebraną podczas ostatniego finału 50 890,52 zł.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle organizuje Jasielskie Stowarzyszenie „CONSENSUS”. Aktualnie patronat honorowy nad akcją objął  Burmistrz Miasta Jasła – Andrzej Czernecki oraz Starosta Jasielski – Adam Kmiecik.

Więcej informacji na temat XX Finału WOŚP w Jaśle, programu już wkrótce na stronie organizatora www.jaslo.org.pl oraz na jasielskiej stronie WOŚP www.wospjaslo.pl.

Marcin Grabek
Jasielskie Stowarzyszenie „CONSENSUS”

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bodek
Bodek
2024 lat temu

W tym roku liczymy na 100,000.00 zł!!!! Ludzie pokażcie że potraficie!!!
DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!!!!!

ADAM
ADAM
2024 lat temu

Znowu ta przebrana w papugę osoba będzie rżnąć głupa,i wyręczać rząd w dbaniu o Polaków…Jak można wspaniale żyć ,robić karierę na tym ta 20 letnia orkiestra dowodzi….Kolejny ukryty podatek na Państwo,i piękna w przyszłości emerytura dla Owsiaka,który lideruje popularnością w rankingach na osobowość…Ile trzeba mieć w sobie szaleństwa,aby postawić na takie konie!!!?

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Wyręczać rząd? Rząd ma to gdzieś! A kto Ci broni zorganizować taką akcję, zgarniać kasę, przodować w rankingach na osobowość? Aaa, prawda! Lepiej marudzić wygniatając krzeło doopą. Tradycyjnie. Aha, żeby nie było niedomówień. Wspieram zarówno WOŚP jak i ND.

józiek
józiek
2024 lat temu

Adaś woli Caritas

tak!
tak!
2024 lat temu

Tak, grajmy! Już się nie mogę doczekać 😀

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x