r e k l a m a
MiastoWiadomości

W piątek rusza Narodowy Spis Powszechny. Załatw formalności przez Internet!

Załatw formalności przez Internet!

Przypominamy, że już w piątek 1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Narodowy Spis Powszechny odbędzie się w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011r. Będzie to pierwszy spis powszechny od czasu, kiedy Rzeczpospolita Polska stała się państwem członkowskim Unii Europejskiej.

Na terenie miasta Jasła spis powszechny będzie przeprowadzać 16 rachmistrzów. Rachmistrz spisowy, podczas wykonywania czynności w ramach prac spisowych będzie miał umieszczony na widocznym miejscu identyfikator, zawierający jego zdjęcie, imię i nazwisko, pieczęć urzędu statystycznego oraz pieczątkę imienną i podpis dyrektora urzędu statystycznego, który wydał identyfikator. Wszelkie informacje, które uzyska od nas rachmistrz zapisywane będą w elektronicznym urządzeniu.

Przypominamy, że można się też spisać przez Internet, wchodząc na strony internetowe: spis.gov.pl lub stat.gov.pl. Zamieszczoną tam ankietę będzie można wypełnić od 1 kwietnia do 16 czerwca.

Spis powszechny dostarczy najbardziej szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficzno – społecznej i zawodowej, a także o społeczno – ekonomicznej charakterystyce gospodarstw domowych i rodzin oraz o ich zasobach i warunkach mieszkaniowych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju: ogólnokrajowym, regionalnym i lokalnym.

Zachęcamy do umożliwienia rachmistrzom dokonania spisu.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
2021 lat temu

????????????????????????????????????

lucek
lucek
2021 lat temu

Nie ma mowy jeszcze czego

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X