InwestycjeWażne wydarzeniaWiadomości

W projekcie budowa drogi łączącej ulice: Towarową z Lwowską

Rada Miejska Jasła wyraziła zgodę na zabezpieczenie środków finansowych jako wkładu własnego na realizację zadania „Dokończenie budowy nowo projektowanej ulicy gminnej łączącej ulicę Towarową z ulicą Lwowską o symbolu KL1 w Jaśle”.

Remonty (fot. Internet)

Miasto ubiegać się będzie o dofinansowanie tego zadania w ramach wieloletniego programu „Narodowy program przebudowy dróg lokalnych – etap II Bezpieczeństwo-Dostepność- Rozwój”. W przypadku przyjęcia wniosku, projekt finansowany będzie w 30 proc. z budżetu państwa oraz w 70 proc. z budżetu miasta.

Wartość wkładu własnego na realizacje tego zadnia wynosi 855 tys.092 zł. Środki finansowe na ten cel zostaną zabezpieczone w miejskim budżecie.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

Wreszcie jakaś rozsądna decyzja tej Rady….Przebłysk to to czy nowa tendencja-zobaczymy!

...
...
2024 lat temu

woooow normalnie tak to usprawni komunikacje w naszym super niezakorkowanym miescie ze chu… :/ ruszcie dupy do rzadu i po wieksze pieniadze na drogi ktore troche odkorkuja to miasto a taki lacznik to da tyle co kupa spuszczona w klopie

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Co to jest woooow?

Jan
Jan
2024 lat temu

W imieniu Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej bloku 11 Baczyńskiego składam podziękowanie Panu Burmistrzowi M.Jasła za asfalt na ul. Lenartowicza. Kilkakrotnie zwracaliśmy się o to do Pani Burmistrz nawet nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x