InwestycjeWażne wydarzeniaWiadomości

W projekcie budowa drogi łączącej ulice: Towarową z Lwowską

Rada Miejska Jasła wyraziła zgodę na zabezpieczenie środków finansowych jako wkładu własnego na realizację zadania „Dokończenie budowy nowo projektowanej ulicy gminnej łączącej ulicę Towarową z ulicą Lwowską o symbolu KL1 w Jaśle”.

Remonty (fot. Internet)

Miasto ubiegać się będzie o dofinansowanie tego zadania w ramach wieloletniego programu „Narodowy program przebudowy dróg lokalnych – etap II Bezpieczeństwo-Dostepność- Rozwój”. W przypadku przyjęcia wniosku, projekt finansowany będzie w 30 proc. z budżetu państwa oraz w 70 proc. z budżetu miasta.

Wartość wkładu własnego na realizacje tego zadnia wynosi 855 tys.092 zł. Środki finansowe na ten cel zostaną zabezpieczone w miejskim budżecie.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Janjasiu...LIZODROPULOS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LIZODROPULOS
Gość
LIZODROPULOS

Wreszcie jakaś rozsądna decyzja tej Rady….Przebłysk to to czy nowa tendencja-zobaczymy!

...
Gość
...

woooow normalnie tak to usprawni komunikacje w naszym super niezakorkowanym miescie ze chu… :/ ruszcie dupy do rzadu i po wieksze pieniadze na drogi ktore troche odkorkuja to miasto a taki lacznik to da tyle co kupa spuszczona w klopie

jasiu
Gość
jasiu

Co to jest woooow?

Jan
Gość
Jan

W imieniu Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej bloku 11 Baczyńskiego składam podziękowanie Panu Burmistrzowi M.Jasła za asfalt na ul. Lenartowicza. Kilkakrotnie zwracaliśmy się o to do Pani Burmistrz nawet nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Close
X