MiastoWiadomości

Włamał się do kiosku, został zatrzymany. Był pijany

Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który włamał się do kiosku. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy w chwili, gdy kradł towar. 32-letni mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Włamał się do kiosku, został zatrzymany
Włamał się do kiosku, został zatrzymany (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Dyżurny komendy o włamaniu został telefonicznie powiadomiony przez świadka zdarzenia. Z przekazanych informacji wynikało, że ktoś próbuje okraść kiosk przy jednej z ulic w Jaśle.

Natychmiast we wskazany rejon został skierowany będący w pobliżu patrol ruchu drogowego. Kiedy funkcjonariusze zbliżyli się do miejsca włamania, zauważyli wybitą szybę w drzwiach wejściowych do kiosku, a w jego środku mężczyznę. Podejrzany został zatrzymany na gorącym uczynku. Wpadł w ręce funkcjonariuszy w chwili, gdy zabierał swój łup.

Zatrzymany 32-letni mieszkaniec Jasła został przewieziony do komendy i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Przyznał się do przestępstwa i chce dobrowolnie poddać się karze.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x