Piłka nożnaSport

IV miejsce UKS TEMPO Nienaszów na turnieju Regamet CUP

Bezapelacyjnym zwycięstwem Tarnovii Tarnów w roczniku 2003 zakończył się drugi turniej Regamet Cup rozgrywany 4. 01.2015 r w Czarnej koło Dębicy. Drugie miejsce niespodziewanie przypadło Chemikowi Pustków, a dopiero trzecie faworyzowanemu Igloopolowi Dębica.

Od samego początku rozgrywek grupowych ton rywalizacji nadawały dwie drużyny: Tarnovia i Igloopol, które bez straty punktów zajęły w nich pierwsze miejsca. UKS „TEMPO” Nienaszów w rozgrywkach grupowych łatwo pokonuje LUKS Skrzyszów 2-0 i Czarnovie 4-0. O pierwsze miejsce w grupie zmierzyliśmy się z Iglopolem Dębica. Do połowy był to bardzo wyrównany mecz w którym remisowaliśmy 1- 1 i mieliśmy 2 stuprocentowe sytuacje na podwyższenie wyniku.

Jednak jak mówi stare piłkarskie przysłowie niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak stało się i tym razem, gdyż to Iglopol strzelił nam 2 bramki i mecz przegrywamy 3-1. W półfinale przegrywamy 3-0 z najlepiej grającą technicznie drużyną Tarnovi.

W meczu o 3 miejsce przyszło nam się zmierzyć ponownie z Iglopolem Dębica który sensacyjnie przegrał z Chemikiem Pustków.
Tym razem po 5 minutach wyrównanej gry pierwsza po kontrowersyjnej sytuacji stracona bramka podcina nam skrzydła i już do końca meczu nie potrafimy się skutecznie przeciwstawić Iglopolowi. Mecz przegrywamy 4-0. W finale Tarnovia rozgromiła Chemika Pustków 7-0.

Był to pierwszy halowy turniej w którym brał udział najstarszy rocznik naszej szkółki. Cieszą nas dwa wygrane w ładnym stylu
mecze. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę ile pracy nas czeka aby dorównać takim drużynom jak Iglopol czy Tarnovia.

Dziękujemy rodzicom za liczny udział i doping oraz zorganizowanie transportu i poczęstunku po turnieju.