MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Wolontariat na Juniwersytecie

Jasielski Juniwersytet Dziecięcy to edukacyjny projekt, polegający na zabawie dzieci w studiowanie, organizowany przez Miasto Jasło, przy wsparciu Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. Ks. Wł. Findysza w Jaśle oraz firmy Nowy Styl Sp. z o.o.

Logo (kliknij, aby powiększyć)

Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy chcą uczestniczyć w projekcie „Jasielski Uniwersytet Dziecięcy”.

Praca Wolontariusza polegać będzie na pomocy organizacyjnej oraz koordynacji grup małych studentów przed i w czasie zajęć. Wykłady w ramach Juniwersytetu odbywać się będą co drugą sobotę (2 godz.) w terminie od 22 października 2011 r. do 28 stycznia 2012 r.

Dobrowolna praca na rzecz Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego, przyczyni się do rozbudzania pierwotnej ciekawości świata wśród najmłodszych oraz pozwoli zdobyć doświadczenie. Wolontariusze Juniwersytetu będą mieli możliwość uczestniczyć w ciekawych wykładach z różnych dziedzin wiedzy oraz aktywnie współtworzyć Jasielski Uniwersytet Dziecięcy.

Rekrutacja trwa od 6 do 13 października 2011 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.juniwersytet.pl.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć w pok. 111 w Urzędzie Miasta w Jaśle. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przekazana drogą e-mailową lub telefoniczną do dnia 15 października 2011 roku.

Partnerami projektu są: Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. Ks. Wł. Findysza w Jaśle, Powiat Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x