Wiadomości

Wypadek w Siepietnicy. Siedem osób trafiło do szpitala (foto)

Siedem osób  zostało poszkodowanych w wypadku drogowym, do którego doszło przed godziną 19 w miejscowości Siepietnica (pow. jasielski). Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze Policji. Po godzinie 21 droga została odblokowana.

Wypadek w Siepietnicy. Siedem osób trafiło do szpitala (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie kierująca Renaultem 19, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Biecza w kierunku Jasła samochodowi osobowemu marki Renault Megane. W obu pojazdach podróżowało po cztery osoby.

Wypadek w Siepietnicy. Siedem osób trafiło do szpitala (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Łącznie do szpitali przewiezionych zostało siedem osób. – Czterech uczestników trafiło do jasielskiego szpitala, natomiast pozostałe trzy zostały przetransportowane do Gorlic. Na chwilę obecną u uczestników są prowadzone szczegółowe badania – mówi Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Wypadek w Siepietnicy. Siedem osób trafiło do szpitala (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, a także ochotnicy ze Święcan i Skołyszyna. Na miejscu pracował także policyjny technik, który zabezpieczył ślady mające związek ze zdarzeniem, wykonał oględziny pojazdów, a także wykonał dokumentację fotograficzną.

– Na godzinę 21:00 droga krajowa nr 28 w miejscowości Siepietnica jest zablokowana, a policjanci kierują na objazdy przez miejscowość Harklowa – dodaje Wilk.

Aktualizacja 22:07 [informacja KWP Rzeszów]:

Po udzieleniu pomocy medycznej sześć osób zwolniono do domów, jedna osoba pozostała w szpitalu. Przez około 2 godz. droga krajowa nr 28 była w tym miejscu zablokowana. Po godz. 21 ruch został przywrócony.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x