r e k l a m a
MiastoWiadomości

Zaatakował byłą żonę nożem

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który napadł na swoją byłą żonę. Zatrzymany pobił kobietę i ranił ją nożem. Uszkodził jej również samochód. Pokrzywdzona z obrażeniami głowy i ręki trafiła do szpitala, a napastnik do policyjnego aresztu. Decyzją prokuratury podejrzany został objęty policyjnym dozorem, ma również zakaz zbliżania się do byłej żony. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zaatakował byłą żonę nożem (fot. KPP Jasło)

Do zdarzenia doszło na jednej z prywatnych posesji w Jaśle. Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem ustalili, że mieszkanka Jasła wróciła samochodem po pracy do domu. Gdy wysiadła z pojazdu, zauważyła idącego w jej kierunku byłego męża. Widząc, że spod kurtki wyjmuje przedmiot przypominający nóż, schroniła się w samochodzie.

Mężczyzna, nie mogąc dostać się do środka pojazdu, wybił szybę w przednich drzwiach i przez powstały otwór usiłował uderzyć kobietę. Pokrzywdzona szybko otworzyła drugie drzwi, wysiadła z samochodu i zaczęła uciekać w kierunku ulicy. Podejrzany dogonił ją i zaczął bić, ciągnął za włosy oraz groził jej. W trakcie szarpaniny ranił byłą żonę nożem w rękę.

W pewnej chwili kobieta wyrwała się z rąk atakującego ją byłego męża i wzywając pomocy wbiegła na środek ulicy. Gdy jadące droga samochody zaczęły się zatrzymywać, mężczyzna uciekł. W wyniku pobicia pokrzywdzona trafiła do szpitala. Na szczęście, po wykonaniu badań lekarskich, okazało się, że nie doznała poważnych obrażeń.

Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika. W ciągu kilku następnych godzin ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali go. Zabezpieczyli również nóż, którym ranił byłą żonę. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonej oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych. Odpowie również za uszkodzenie samochodu.

Decyzją prokuratury wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania się z nią. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Arianna SalomonLIZODROPStąddo SWSV Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nikt
Gość
Nikt

O CO ZA FRAJER !!!!!!!!!!!!!

ja
Gość
ja

mogła zapalić auto i uciekac

Stąd
Gość
Stąd

Od razu widać, że ten artykuł policjant pisał. Tekst jak za komuny 🙂

SV
Gość
SV

…również policjant jest jednym z ‚właścicieli’ tegoż portalu więc nie daleko pada jabłko 🙂

do SW
Gość
do SW

SW chyba o Pana z Wjaslo Ci chodziło … 😀

Stąd
Gość
Stąd

ten z wjaslo to raczej „milicjant” 🙂

LIZODROP
Gość
LIZODROP

Stało się.Trudno.Pytanie skąd tyle agresji w ludku??? Zapewne z dobrobytu i dostrzegania perspektyw sielskiego jutra….
Ten czyn to pochodna,wypadkowa-jako matematyk mówię!

Arianna Salomon
Gość
Arianna Salomon

pierwej gwiazdy, a potem wydania o nim milczy, korzystamy to najpierw, zapewne, lektura egzotyczna i gdy pokonaa 1 1 staje estetycznym wstrzasajaca.

Close
X