MiastoWiadomości

Zaatakował byłą żonę nożem

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który napadł na swoją byłą żonę. Zatrzymany pobił kobietę i ranił ją nożem. Uszkodził jej również samochód. Pokrzywdzona z obrażeniami głowy i ręki trafiła do szpitala, a napastnik do policyjnego aresztu. Decyzją prokuratury podejrzany został objęty policyjnym dozorem, ma również zakaz zbliżania się do byłej żony. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zaatakował byłą żonę nożem (fot. KPP Jasło)

Do zdarzenia doszło na jednej z prywatnych posesji w Jaśle. Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem ustalili, że mieszkanka Jasła wróciła samochodem po pracy do domu. Gdy wysiadła z pojazdu, zauważyła idącego w jej kierunku byłego męża. Widząc, że spod kurtki wyjmuje przedmiot przypominający nóż, schroniła się w samochodzie.

Mężczyzna, nie mogąc dostać się do środka pojazdu, wybił szybę w przednich drzwiach i przez powstały otwór usiłował uderzyć kobietę. Pokrzywdzona szybko otworzyła drugie drzwi, wysiadła z samochodu i zaczęła uciekać w kierunku ulicy. Podejrzany dogonił ją i zaczął bić, ciągnął za włosy oraz groził jej. W trakcie szarpaniny ranił byłą żonę nożem w rękę.

W pewnej chwili kobieta wyrwała się z rąk atakującego ją byłego męża i wzywając pomocy wbiegła na środek ulicy. Gdy jadące droga samochody zaczęły się zatrzymywać, mężczyzna uciekł. W wyniku pobicia pokrzywdzona trafiła do szpitala. Na szczęście, po wykonaniu badań lekarskich, okazało się, że nie doznała poważnych obrażeń.

Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika. W ciągu kilku następnych godzin ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali go. Zabezpieczyli również nóż, którym ranił byłą żonę. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonej oraz kierowania wobec niej gróźb karalnych. Odpowie również za uszkodzenie samochodu.

Decyzją prokuratury wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania się z nią. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nikt
Nikt
2024 lat temu

O CO ZA FRAJER !!!!!!!!!!!!!

ja
ja
2024 lat temu

mogła zapalić auto i uciekac

Stąd
Stąd
2024 lat temu

Od razu widać, że ten artykuł policjant pisał. Tekst jak za komuny 🙂

SV
SV
2024 lat temu

…również policjant jest jednym z 'właścicieli’ tegoż portalu więc nie daleko pada jabłko 🙂

do SW
do SW
2024 lat temu

SW chyba o Pana z Wjaslo Ci chodziło … 😀

Stąd
Stąd
2024 lat temu

ten z wjaslo to raczej „milicjant” 🙂

LIZODROP
LIZODROP
2024 lat temu

Stało się.Trudno.Pytanie skąd tyle agresji w ludku??? Zapewne z dobrobytu i dostrzegania perspektyw sielskiego jutra….
Ten czyn to pochodna,wypadkowa-jako matematyk mówię!

Arianna Salomon
Arianna Salomon
2024 lat temu

pierwej gwiazdy, a potem wydania o nim milczy, korzystamy to najpierw, zapewne, lektura egzotyczna i gdy pokonaa 1 1 staje estetycznym wstrzasajaca.

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x