r e k l a m a
MiastoWiadomości

Zarzuty za rozbój i paserstwo

Jasielscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej zatrzymali pasera oraz dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy zabrali 35-latkowi portfel z pieniędzmi i dokumentami. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty.

Zarzuty za rozbój i paserstwo
Zarzuty za rozbój i paserstwo

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Około godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturujących się osobach na płycie Rynku. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze Straży Miejskiej. Policjanci w toku podjętych czynności, ustalili, że 35-letni mieszkaniec Jasła, wraz z czterema mężczyznami, spożywał alkohol. Kiedy miał zamiar udać się do domu, doszło pomiędzy nimi do awantury, podczas której prawdopodobnie skradziono mu portfel z pieniędzmi, kartą bankomatową i dokumentami.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Jaśle przeglądnęli zapis monitoringu miejskiego. Na jego podstawie ustalili, że będący w tej grupie, dwaj mężczyźni, 24 i 57-letni mieszkańcy Jasła, przewrócili pokrzywdzonego i ukradli mu z kieszeni spodni portfel. Skradzione mienie przejął od nich 41-letni mężczyzna, który następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Podejrzani zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 24 i 57-letni mieszkańcy Jasła usłyszeli zarzut rozboju. Mężczyzna, który oddalił się z portfelem, usłyszał zarzut paserstwa.

Wobec mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KPP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x