MiastoWiadomości

Zarzuty za spowodowanie ciężkich obrażeń

Surowe konsekwencje grożą mężczyźnie podejrzanemu o spowodowanie ciężkich obrażeń u mieszkańca gminy Krempna. Do zdarzenia doszło w czasie szamotaniny pomiędzy mężczyznami. Pokrzywdzony upadł i głową uderzył w podłoże. Wobec podejrzanego prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Zarzuty za spowodowanie ciężkich obrażeń

W minioną środę dyżurny komendy otrzymał informację, że do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy trafił 34-letni mieszkaniec gminy Krempna. Z zawiadomienia wynikało, że mężczyzna prawdopodobnie został pobity.

Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem ustalili, że pokrzywdzony, obrażeń doznał dzień wcześniej. Zdarzenie miało miejsce w Świątkowej Wielkiej przed miejscowym sklepem. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że pomiędzy 34-latkiem, a znanym mu mężczyzną doszło do sprzeczki. W trakcie szarpaniny mieszkaniec gminy Krempna upadł i głową uderzył w podłoże wyłożone betonową kostką. Po starciu pokrzywdzony przy pomocy rodziny trafił do domu. Gdy następnego dnia jego stan zdrowia się pogorszył, najbliżsi wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Po otrzymaniu zawiadomienia policjanci zatrzymali podejrzanego. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego przedstawili 49-letniemu mieszkańcowi gminy Krempna zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
glyniu
glyniu
2024 lat temu

Co Alkochol robi z człowiekiem? To jest piękna POLSKA

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x