Wiadomości

Zatrzymani za pobicie i groźby

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi dwóm 19-latkom z Jasła. Odpowiedzą oni za kierowanie gróźb karanych pod adresem mieszkańców Nowego Sącza i pobicie jednego z nich. Prokuratura objęła podejrzanych policyjnym dozorem.

Zatrzymani za pobicie i groźby (fot. naSygnale.pl)

W minionym czwartek w nocy, dyżurny komendy  odebrał sygnał o awanturze, do której doszło w Jaśle w rejonie rzeki Wisłoki przy ul. 3-go Maja. Gdy policjanci przybyli na miejsce, zauważali grupę młodych osób, które na widok radiowozu zaczęły uciekać.

Zgłaszający interwencję poinformował funkcjonariuszy, że został  wraz z pozostałymi członkami jego rodziny, obrzucony kamieniami przez uciekających mężczyzn. Policjanciruszyli za nimi w pościg. Po chwili zatrzymali dwóch najbardziej agresywnych napastników. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która udzieliła pomocy napadniętym osobom.

Policjanci ustalili, że godzinę wcześniej grupa młodych osób rozpaliła ognisko w pobliżu przebywających od paru dni nad rzeką kilkunastu mieszkańców Nowego Sącza. Młodzi ludzie spożywali alkohol. W pewnym momencie zaczęli wykrzykiwać pod adresem pokrzywdzonych obelgi, grozić im pobiciem i rzucać w nich kamieniami. W czasie awanturydwóch z zaatakowanych mężczyzn doznało obrażeń głowy. Jeden z nich trafił do jasielskiego szpitala.

Zatrzymani dwaj 19-letni mieszkańcy Jasła byli agresywni, nie reagowali na polecenia, założono im kajdanki. Podejrzanym postawiono zarzut pobicia. Odpowiedzą również za kierowanie gróźb karalnych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych napastników.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rtj
rtj
2024 lat temu

Wódka zgubą narodu polskiego!

dragoness
dragoness
2024 lat temu

@rtj
Wszystko jest dla ludzi, nawet wódka. Podkreślam, dla ludzi.

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Ta grupa z Nowego Sącza to rumuni koczujący pod mostem na kracie.Oczywiście nikt nie pisze że kradną po okolicznych działkach na Gądkach.W Sączu już sobie z nimi nie radzą to przyjechali na występy do Jasła

BO TO POLSKA
BO TO POLSKA
2024 lat temu

no a tym bardziej to robią zawsze za poszkodowanych, szkoda tylko jak takie dziecko chodzi za mna i :” daj zlotowke, daj kase na zupe” a matka dwa kroki ode mnie, i zeby to chociaz na zupe jeszcze bylo. porazka. oni sobie umieja zarobic, opala kable beda mieli miedz, troche pokradna i pojda na złom.

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Francja sobie poradziła, no ale my jesteśmy „cywilizowani”.

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Miałem już z nimi przeboje,łapałem ryby jakieś dwadzieścia metrów niżej mostu od strony Gądek ,widziałem jak przechodzą przez most i kierują się w moją stronę,kiedy podeszli zapytali czy ryby biorą i czy nie dałbym im żyłki i haczyka,miałem na zbyciu starą żyłkę przeponową i jakieś zardzewiałe haki.Kiedy odeszli zaczęli próbować łapać ryby,oczywiście nic nie złapali.,zniechęceni patrzyli na mnie,kiedy złapałem kilka kleni i płotek[miejsce miałem zanęcone] zaczęli rzucać w moją stronę kamieniami.Trzeba było się zawijać,szkoda mi tylko było zanęconej miejscówki[koszt ok 20zeta] i tego że nie miałem przy sobie telefonu.na pewno bym na policje zadzwonił.

zak
zak
2024 lat temu

Rumuni czy nie,bydło jasielskie daje się we znaki wszystkim.Pała i ciasne drzwi!!!!!!!!!!!

BO TO POLSKA
BO TO POLSKA
2024 lat temu

do zaka:
szkoda gowniarzu ze sie jak najbardziej zaliczasz do jasielskiego bydla haha

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x