MiastoWiadomości

Zginął mężczyzna przygnieciony przez samochód

W miniony weekend doszło do dwóch nieszczęśliwych wypadków przy pracy. Jeden z nich zakończył się tragicznie. W gminie Jasło zginął mężczyzna przygnieciony przez samochód. W Jaśle poważnych obrażeń doznał pracownik, który spadł z wysokości podczas montażu rolet w oknach budynku. Policjanci ustalili wstępne okoliczności tych zdarzeń.

Zginął mężczyzna przygnieciony przez samochód (fot. KPP Jasło)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w minioną sobotę po południu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mężczyzna naprawiał swój samochód. Podczas usuwania usterki auto zsunęło się z podnośnika przygniatając leżącego częściowo pod pojazdem jego właściciela. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Kilka godzin wcześniej w Jaśle doszło do wypadku podczas wykonywania prac budowlanych. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że 53-letni mieszkaniec Jasła wspólnie z drugim pracownikiem montował rolety w prywatnym domu. Mężczyzna stojąc na daszku, znajdującym się pod jednym z okien, wiercił otwory w murze. W pewnym momencie spadł z wysokości pierwszego piętra na chodnik. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x