r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Złodziej drabin zatrzymany

Warte kilkaset złotych aluminiowe drabiny, które zostały skradzione z jednego z jasielskich sklepów, wróciły do właściciela. Policjanci zatrzymali sprawcę tej kradzieży, to 48-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Funkcjonariusze ustalili również osobę, do której trafiły skradzione przedmioty.

Złodziej drabin zatrzymany

Do kradzieży doszło w miniony czwartek w Jaśle. O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni przez pracownika sklepu, który straty ocenił na kilkaset złotych. Z otrzymanych informacji wynikało, że z korytarza prowadzącego do pomieszczenia sklepu ktoś wyniósł składowane tam drabiny.

Funkcjonariusze prowadzący czynności w tej sprawie zebrali informacje, które pozwoliły objąć podejrzeniem 48-letniego mieszkańca gminy Tarnowiec. Wytypowany mężczyzna został zatrzymany. Informacje potwierdziły się. Policjanci ustalili, że 45-latek wykorzystał nieuwagę pracownika, który pozostawił w korytarzu niezabezpieczone drabiny i skradł dwie sztuki. Jedną z drabin ukrył w znajdującym się w pobliżu sklepu pustostanie, a drugą w sadzie. Następnie swój łup sprzedał przypadkowej osobie na terenie Jasła. Funkcjonariusze dotarli do kobiety, która kupiła drabiny i odzyskali skradzione przedmioty.

Zatrzymany 48-latek usłyszał zarzut kradzieży. W czasie przesłuchania przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Apelujemy do sprzedawców, aby właściwie zabezpieczali oferowany do sprzedaży towar i nie stwarzali warunków sprzyjających przestępcom.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Zagadkawujek dobra rada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

dziwni Ci ludzie w gmninie Tarnowiec……

wujek dobra rada
Gość
wujek dobra rada

Należy przywiązywać drabiny do drzew tak jak rowery

Zagadka
Gość
Zagadka

Ile lat ma zatrzymany?
a) 45
b) 48
c) obie odpowiedzi są poprawne xD

Close
X