r e k l a m a
MiastoWiadomości

Złodzieje akumulatorów zatrzymani

Dwóch złodziei ustalili i zatrzymali policjanci z posterunku w Dębowcu. Podejrzani z samochodu ciężarowego przeznaczonego do wiercenia studni głębinowych skradli warte około 1,5 tys. zł. akumulatory. Zatrzymani przyznali się do przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

Złodzieje akumulatorów zatrzymani

Do kradzieży doszło początkiem lipca br. Z ustaleń wynikało, że na terenie prywatnej posesji w Woli Cieklińskiej, pracownicy jasielskiej firmy wykonywali prace związane z wierceniem studni głębinowej. Po zakończeniu robót pozostawili na terenie działki ciężarowy samochód z zamontowaną na nim wiertnicą. Następnego dnia rano okazało się, że ktoś ukradł z pojazdu warte około 1,5 tys. zł. akumulatory.

Po otrzymaniu zgłoszenia sprawą zajęli się policjanci z Dębowca. Funkcjonariusze w toku postępowania uzyskali informacje, które pozwoliły objąć podejrzeniem dwóch mężczyzn z gminy Dębowiec i Osiek Jasielski. Funkcjonariusze zebrali dowody potwierdzające ich przypuszczenia dotyczące tożsamości sprawców. Podejrzany 19 i 21-latek zostali zatrzymani.

Młodzi ludzie usłyszeli zarzut kradzieży. Przyznali się do popełnienia przestępstwa i poddali dobrowolnie karze 8 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem na okres próby 3 lat. Zostali również zobowiązani do wyrównania poniesionych przez pokrzywdzonego strat.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jolka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jolka
Gość
jolka

W takim świętym miejscu….

Close
X