PolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Znamy kandydatów na wójtów i burmistrzów! Zobacz, kto startuje!

Znamy wszystkich kandydatów na wójtów i burmistrzów miast powiatu jasielskiego.

Wybory Samorządowe 2010
W gminie Kołaczyce jedynym kandydatem na burmistrza jest pani Małgorzata Salacha – Prawo i Sprawiedliwość.
W mieście Jaśle do wyborów stanęło sześciu kandydatów – czytaj więcej
W gminie Brzyska do wyborów na wójta wystartuje czterech kandydatów: Ryszard Papciak – KWW Rozwój Gminy Brzyska; Józef Lenartowicz – Prawo i Sprawiedliwość; Ryszard Karmelita – KWW Wisłoka – Liwocz „Nadzieja”; Rafał Papciak – KWW „Razem dla Gminy Brzyska”.
W gminie Skołyszyn wójtem chcą zostać Zenon Szura – KWW Samorządowe Porozumienie Wyborcze „Razem”; Marek Bara – Prawo i Sprawiedliwość; Janusz Kołodziej – KWW Przymierze Samorządowe Podkarpacia.
W gminie Jasło kandydatem na wójta jest Stanisław Pankiewicz – Prawo i Sprawiedliwość.
W gminie Dębowiec o fotel wójta powalczą: Zbigniew Staniszewski – KWW „Praworządność”, Stanisław Gierut – KWW Samorządowa Akcja Wyborców; Marek Stój – Prawo i Sprawiedliwość.
W Tarnowcu zarejestrowało się dwóch kandydatów na wójtów Bogusław Wójcik – KWW Bogusława Wójcika i Józef Rosół – Prawo i Sprawiedliwość.
W gminie Osiek Jasielski również dwóch kandydatów zgłosiło swój start Mariusz Pykosz – Prawo i Sprawiedliwość i Ryszard Bal – KWW Przymierze Samorządowe Podkarpacia.
W Nowym Żmigrodzie o fotel wójta powalczą Krzysztof Augustyn – KWW Uczciwość – Rozsądek – Rozwój; Edward Bakuta –KWW „Bezpartyjny”; Ryszard Bęben – KWW „Nasza Gmina – Nasz Wspólny Dom” ; Mirosława Wójcik – Prawo i Sprawiedliwość.
W gminie Krempna w wyborach na wójta wystartują: Cecylia Koszler – KWW Śmiało ku Nowemu; Elżbieta Maciejczyk – KWW „Nasza Krempna”, Kazimierz Miśkowicz – Polskie Stronnictwo Ludowe, Paweł Wąsowicz – Prawo i Sprawiedliwość.
Łącznia w wyborach na wójtów i burmistrzów w powiecie jasielskim startuje 30 kandydatów, w tym 5 kobiet. Najmłodszy ma – 31 lat, najstarszy – 67 lat.
Większość legitymuje się wykształceniem wyższym, kilkoro średnim, w jednym z przypadków, kandydat może pochwalić się wykształceniem zawodowym.
Najwięcej kandydatów, bo w każdej z gmin, zgłosił komitet Prawa i Sprawiedliwości. Platforma Obywatelska wystawiła swojego kandydata jedynie na burmistrza Jasła. W gminach i miastach powiatu jasielskiego trzech kandydatów wystawi Porozumienie Samorządowe Podkarpacia.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaślanin z urodzenia
Jaślanin z urodzenia
2024 lat temu

W związku z zakończoną rejestracją kandydatów na burmistrza miasta Jasła, Biorąc pod uwagę tak dużą ilość kandydatów gratulujemy Pani burmistrz reelekcji. Być może już nawet w pierwszej turze wyborów. Zapewne ten fakt sprawił radość właścicielom biur podróży, których obroty z tytułu reelekcji wzrosną. Młodym mieszkańcom Jasła proponujemy jak najszybszą rezerwację miejsc, ponieważ zapowiada się na to, że po wyborach kolejki będą duże. Kandydaci, zastanówcie się co czynicie. AMEN.

miłośnik pomników
miłośnik pomników
2024 lat temu

O co Pan Baniak gra? Bo na pewno nie o burmistrza. Poprzednio własne głosy przehandlował. Dla bezrobotnego otrzymanie stanowiska dyrektora to była dla Marii K. chwała. Czy po wyborach ponownie wybrana Maria K. zatrzyma swego konkurenta obecnego dyrektora? Pewnie nie!. Bo to dla niej żadna chwała. Nowy burmistrz – (Nie Maria K. )choć nowy, to wątpliwe. Czy zatrzyma swojego przeciwnika na stanowisku dyrektora? Jeszcze raz pytam, o co pan Baniak gra?

A
A
2024 lat temu

Pan Baniak gra o stanowisko dyrektora MOSIR. A czy dalej zostanie to zależy czy postawi na tego który wygra.

aa
aa
2024 lat temu

aa

dfhsa
dfhsa
2024 lat temu

kiedy te wybory?

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

To Kolodziej i na wojta i na radnego powiatowego startuje??? Powrot posla…heh:))) Zawsze za mało!!!!!!!!!!!!!!!

~Babcia Hela
~Babcia Hela
2024 lat temu

Robić się nie chce,więc Kołodziej na wójta startuje.Na szczęście znów przegra!

Tomek
Tomek
2024 lat temu

Marek Bara na wójta haha jeszcze do rady gminy się pcha !!! Zawsze mu mało !!!

nie wystartuje
nie wystartuje
2024 lat temu

W gminie Brzyska Ryszard Karmelita wycofuje kandydaturę na wójta.

Krzyś
Krzyś
2024 lat temu

Kołodziej startuje bo to najlepszy kandydat,tylko się na nim nie poznali jeszcze ludzie!Ma teraz wytrawnych doradców,którzy powiodą go do wygranej w wyborach!A kandyduje tylko do dwóch organów,bo więcej się nie da obskoczyć teraz.Jak będą wybory na sołtysa w Duląbce,to też wystartuje.Tak mu doradził jego sztab wyborczy!No!

ABC
ABC
2024 lat temu

Piosenka dla pana Pykosza
Narcyz
To ja, Narcyz się nazywam,
Przepraszam i dziękuję – ja tych słów nie używam,
Jestem piękny i uroczy – popatrzycie w moje oczy,
Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy.

Prosta matematyka
Prosta matematyka
2024 lat temu

Do Jasła przyłączono okolice, tam prawdopodobnie jest więcej głosów niż w samym Jaśle. Instrukcja z ambony tuż przed wyborami zrobi swoje bo oni się w politykę nie mieszają … ale?
Miejscowy rydzyk znowu górą! Gratulacje dla Pani z Dąbrówki i znowu pielgrzymka z podatków na chwałę swojej głebokiej wiary!

myśliwy
myśliwy
2024 lat temu

IP 83.11.217 anonim, babcia hela , krzyś . Kundelek Pana nie lubi Panie Januszu … hau, hau, hauuuuuuu – chyba coś czuje.

pusiek
pusiek
2024 lat temu

Kolodziej wojtem, zastepca Wiecek, a pani Lip. doradca. Nic tylko oddawac majatki, usmiechac sie do zdjec i jezdzic po galeriach!!! A nad tym wszystkim o.Tadeo. Byleby nie bylo powtorki z rozryki!!!

znajomy krzysia
znajomy krzysia
2024 lat temu

do Krzyś panie O nie podpinaj pan sie pod kogos kim pan nie jest i ne mieszaj pan bo i tak niebedziesz pan radnym z PIS manipulator od fikołków czas tyka niebawem pozegnamy pan z ppolityki

jan
jan
2024 lat temu

Panie kolodziej ale sobie dobrales ludzi, zal i zenada…ale wladza kusi, z kimkolwiek, ale kusi.

myśliwy
myśliwy
2024 lat temu

Pieniądze podatnika pracują jak widać od 7.50 ip 77.255.97 . Kundelek zestresowany, blady , wyrabia opinię dobrze pracującym urzędnikom. Nieróbstwo i stres jest przyczyną wielu grożnych chorób, a leczenie to też pieniądze podatnika.

mela
mela
2024 lat temu

Bara i Kołodziej to jedno.Frustraci zapatrzeni w swoje własne interesy!

do mela
do mela
2024 lat temu

masz racje Bara i Kołodziej obydwoje siebie warci ! nie nadają się na Wójta naszej gminy niech spierniczają !

KWW - PSP
KWW - PSP
2024 lat temu

KWW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE PODKARPACIA zaprasza na spotkania wyborcze z kandydatami do Rady Gminy, Rady Powiatu i kandydatem na Wójta Gminy Skołyszyn panem Januszem Kołodziejem posłem V kadencji Sejmu RP aktualnie doradcą Wojewody Podkarpackiego. Serdecznie zapraszamy do merytorycznej i rzeczowej dyskusji wszystkich tych ,którym leży na sercu dobro naszej Gminy. Szczegóły od 4 list.2010 na stronie http://www.kww-psp.pl

PZPR
PZPR
2024 lat temu

Najlepiej to jest w gminie Jasło. Tam cała obecna Rada kandyduje z listy PIS-u a na dokładkę jeszcze Pankiewicz też z PIS-u. Ciekawe czy wicewójt Lazar też jest już w PIS-ie. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie nazwę zmienić z Gmina Jasło na Gmina PISU. Ciekawe czy pracownicy urzędu mogą mieć jakieś swoje poglądy polityczne czy muszą podpisać lojalkę Pisowską.

bolek
bolek
2024 lat temu

Podajcie chociaż jedną rzecz,którą zrobił Janusz Kołodziej dla naszego regionu gdy był posłem.Chociaż jedną!

henia
henia
2024 lat temu

Dokladnie, nic nie zrobil, wielki posel ziemi krosnienskiej, mocny w gebie, delikatny i wrazliwy chlopiec z plakatow, a jak przyszlo do czegokolwiek to umywal dlonie…wiem, bo znam go osobiscie. Nie polecam!!!

manuel
manuel
2024 lat temu

Pan Kolodziej zawiesi napewno niedlugo swoj baner na ktorym co 4 lata zmienia sie tylko logo kolejnej partii!Wstyd! A jakie ma doborowe towarzystwo!

mickiewicz
mickiewicz
2024 lat temu

Nasz naród jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.
żal mi ciebie narodzie PI-sowski

mariusz
mariusz
2024 lat temu

Jak się dowiedzialem ze Kolodziej startuje i na radnego powiatowego i na wojta to sz…mnie trafil, bez przesady, to nie wyscig, tylko wybory, troche szacunku. No ale co sie dziwic, niektorym wiecznie malo…nie tylko w sensie wladzy, ale tez majatku, ziemi itp.

obserwator
obserwator
2024 lat temu

najlepszy jest pan kołodziej

Back to top button
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x