MiastoWiadomości

II tura wyborów w Jaśle: w środę debata radiowa Czerneckiego i Pabiana

Żaden z kandydatów na fotel burmistrza Jasła nie przekroczył progu pięćdziesięciu procent poparcia, dlatego też już w najbliższą niedzielę w Jaśle odbędzie się druga tura wyborów burmistrza.

W środę radiowa debata dwóch kandydatów z II tury na burmistrza Jasła

Na placu boju pozostał obecny burmistrz Andrzej Czernecki, który otrzymał 36,32% poparcia Jaślan wraz z Ryszardem Pabianem, który otrzymał 36,04% poparcie w pierwszej turze wyborów samorządowych.

Niewiele czasu na decyzję

„Dogrywka” zaplanowana jest na najbliższą niedzielę, kiedy to Jaślanie, spośród dwóch kandydatów wybrać będą musieli jednego. W celu przybliżenia programu i założeń programowych kandydatów, w najbliższą środę o godzinie 13:00 na antenie Trendy Radio odbędzie się debata radiowa kandydatów na fotel burmistrza Jasła.

Debata „na żywo” dostępna będzie na falach 101,9 FM oraz na stronie internetowej radia www.trendyradio.pl. Redakcja Portalu Jaslonet.pl przygotowała dla Państwa sondę, w której pytamy: „Na którego z kandydatów oddasz swój głos w II turze?”. Oddaj swój głos – kliknij.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtq
Wojtq
2024 lat temu

Nie głosuję na socjalistów!

JA
JA
2024 lat temu

redaktorze kochany, Jaślanie pisze się z małej litery… Chyba, że chodzi o komitet wyborczy, to to już byłaby wielka stronniczość..

nb
nb
2024 lat temu

Wyśliczniony Czernecki , upozowany na światowca a w rzeczywistości CIAMAJDA bez własnego zdania ,niekontaktowy , zamknięty jak slimak w skorupie gabinetu ….przed wyborami nagle aktywność rumaka …ale ze ŚLIMAKA nikt nie zrobi RUMAKA !!!!…..

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x