Kultura

27 kwietnia premiera płyty Mateusza Mijala „9 lat”. Spotkanie w Jaśle

„9 lat” – taki tytuł nosić będzie pierwsza płyta wokalisty Mateusza Mijala z Jasła. Płyta dostępna będzie od 27 kwietnia we wszystkich salonach EMPIK na terenie naszego kraju. Prowadzona będzie także sprzedaż internetowa.

27 kwietnia premiera płyty Mateusza Mijala „9 lat”. Spotkanie w Jaśle
27 kwietnia premiera płyty Mateusza Mijala „9 lat”. Spotkanie w Jaśle
Mateusz ma na swoim bogatym dorobku artystycznym występy z Michałem Wiśniewskim i zespołem Ich Troje. O wokaliście z Jasła stało się głośno w mediach po duecie z Liberem w piosence „Winny”. Na płycie, oprócz „Winnego”, „Niech się ludzie śmieją”, czy duetu z Jackiem Stachurskim „Za to co mam”. Fani znajdą też na płycie nowości.
– Ruszamy od maja w trasę koncertową po całym kraju. Na ten moment zaplanowanych jest czterdzieści dużych koncertów. Będę występował sam, z zespołem, a także z Liberem i Stachurskim – mówi Mateusz Mijal.
Spełnienie marzeń
Mateusz przyznaje, że od zawsze marzył o tym, aby rozpocząć karierę solisty i występować jako Mateusz Mijal. Po kilku latach starań, 27 kwietnia płytę będzie można nabyć fizycznie w całym kraju.
Spotkanie z fanami
W najbliższą środę (27 kwietnia) w salonie EMPIK w Galerii Jasło o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Mateuszem Mijalem, na którym będzie można podpisać płytkę wraz z dedykacją. Będzie to też okazja do porozmawiania z artystą. Zapraszamy!
Płytę można nabyć na stronie internetowej.
(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x