Kultura

Atrakcje pod kopułą Cyrku Arlekin

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi mieszkańcom Jasła  nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Cyrk Arlekin w Jaśle
Już w sobotę, 11 czerwca na ternie MOSiR Jasło, najlepsi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży.
Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademnostrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny  na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na „kołach śmierci” po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet „Turk”.
Cyrk Arlekin w Jaśle

Cyrk Arlekin w Jaśle
Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach  oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown  Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku:  www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.
Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle – 11 czerwca 2011 /sobota/ – godzina 17:00

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
9999
9999
2024 lat temu

Klauni sa zobeczeni i tyle na temat cyrku ::) heheheheh

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x