Zwycięstwo Czarnych w pierwszym spotkaniu sparingowym (foto)

Wysokim zwycięstwem podopiecznych Roberta Hapa zakończyło się pierwsze spotkanie sparingowe w przerwie zimowej pomiędzy rozgrywkami. Pierwszym sparkingpartnerem jaślan był przedstawiciel krośnieńskiej klasy okręgowej – Przełom Besko.Nasi rywale na półmetku rozgrywek plasują się na jedenastej pozycji w ligowej tabeli.

Zwycięstwo Czarnych w pierwszym spotkaniu sparingowym (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza bramka dla jaślan padła w ósmej minucie, po fatalnym błędzie bramkarza gości, który utknął w podbramkowej zaspie. W jedenastej minucie padła druga bramka dla gospodarzy po oddanym strzale głową. Osiem minut później było już 3:0 po kolejnym strzale główką. Ostatnia bramka w pierwszej odsłonie padła w 37. minucie po przelobowaniu bramkarza przyjezdnych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0.

W drugiej połowie w pierwszych minutach, padła bramka na 5:0 dla gospodarzy. W 55. minucie po rzucie wolnym, piłkę w sam róg bramki bronionej przez Kmiecika trafił jeden z napastników przyjezdnych. W 80. minucie gospodarze zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1.

Zobacz fotorelację! (Dodano: 14 stycznia 2012 12:43)

Bramki dla jaślan zdobywali: 2x Złotek, 2x Cempa, Munia oraz Wardęga.