Kultura

Cyrk Arena w Jaśle

Już jutro o godzinie 17:30 na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle wystąpi Cyrk Arena, który zaprezentuje swój program artystyczny zaplanowany na bieżący rok.

Plakat promujący występ kliknij aby powiększyć obraz (fot. Szymon Konieczny)
W programie, który w tym roku prezentowany jest przez Cyrk każdy znajdzie coś dla siebie. Publiczność bawi Clown Ferdynand Wspaniały, a całość programu prowadzona jest przez Mirosława Złotorowicza. Początek spektaklu o 17:30.
KONKURS!
Dla wszystkich czytelników portalu Jaslonet.pl przygotowaliśmy trzy jednoosobowe bilety wstępu na występ cyrku.
Aby zdobyć bilety trzeba było wysłać wiadomość ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz adresem mailowym na naszą skrzynkę.
Wylosowaliśmy pierwsze trzy osoby, które się zgłosiły. Są nimi : Anna Sanicka, Hubert Myśliwiec oraz Mateusz Węgrzyn. Zwycięzców prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek mailowych.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szajka
Szajka
2024 lat temu

I tak cyrk Korona jest moim zdaniem najlepszy. Tutaj brakuje tego czegoś..

Stachu
Stachu
2024 lat temu

Panie Redaktorze !!! Dlaczego nie zaakceptował Pan mojego komentarza ??? Dlaczego nie opublikował go Pan ??? Zrobiłem zrzut ekranu z widokiem artykułu przed poprawieniem aby pokazać innym portalom w jaki sposób jaslonet.pl traktuje czytelników. Moje komentarze też skanuję. Jeśli tak podchodzi się do krytyki, to jest to żałosne. Myślałem, że czasy cenzury się dawno skończyły ale widocznie nieudacznictwo sprawia, że powracają. W ten sposób czytelników się nie zdobywa a może Pan być pewny, że będzie ich ubywać z powodu takiego właśnie działania. Ciekaw jestem, czy ma Pan na tyle odwagi aby ten komentarz opublikować? Jeśli on się na forum nie… Czytaj więcej »

Stachu
Stachu
2024 lat temu

Szanowny Panie Redaktorze. To właśnie świadczy o tym, że nie ma Pan pojęcia o tym, jakie konsekwencje przynosi ingerowanie w treść jakiegokolwiek opublikowanego artykułu bez zastanowienia się nad jego zawartością. Brak tego wątku sprawił, że czytelnik może snuć może niepotrzebne podejrzenia. Pisząc cokolwiek radzę dobrze się nad każdym zdaniem zastanawiać ponieważ czytelnicy chcieliby aby lokalny portal był wiarygodnym źródłem informacji sprawdzonej i rzetelnej. Publikowanie artykułów zawierających niedomówienia, niejasności, które są jednym z kardynalnych błędów znacząco obniża wiarygodność portalu i świadczy o niskim poziomie dziennikarstwa. Mam nadzieję, że czytelnicy Waszego portalu będą traktowani poważnie i nie będą skłaniać się ku innym… Czytaj więcej »

aceton
aceton
2024 lat temu

cyrk powinien byc zakazany. nie wiadomo jak traktuje se tam zwierzaki ///

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x