r e k l a m a
Kultura

„Dni Gminy Skołyszyn 2016” w najbliższą niedzielę

Koncerty zespołu MEJK oraz Jan Wojdak Show, występy zespołów ludowych, orkiestry dętej, konkursy z nagrodami, dyskoteka pod gwiazdami, przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Święcany czy pokaz sztucznych ogni to tylko wybrane atrakcje Dni Gminy Skołyszyn 2016, na które zaprasza Wójt Gminy Skołyszyn oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie. W tym roku obchody Święta Gminy odbędą się 14 sierpnia na stadionie sportowym w Święcanach.

Plakat
Podczas imprezy planowane są liczne konkursy z nagrodami. Dla dzieci zorganizowany zostanie konkurs plastyczny, dorośli będą mogli wziąć udział w turnieju wiedzy o ziemi skołyszyńskiej. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję spróbować tradycyjnych potraw, przygotowanych z miejscowych specjałów przez Koła Gospodyń Wiejskich.
W trakcie imprezy na scenie zaprezentują się uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Święcanach oraz uczestnicy zajęć tanecznych i wokalnych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.
Największą atrakcją Święta będzie występ zespołu muzyki rozrywkowej MEJK. Zespół istnieje od roku 1996. Ich pierwszym wielkim przebojem wśród fanów muzyki disco polo był utwór pt. „Dla Ciebie”. Z biegiem czasu zespół zmienił swój styl i zaczął prezentować muzykę dance. Ostatnie single to „Tańczę z nim do rana”, „Heloł kocham Cię”, „O Mamma Mia”.
Publiczność będzie miała również okazję podziwiać efektowne widowisko pirotechniczne w postaci sztucznych ogni.

GOKiCz w Skołyszynie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x