JDKKultura

Ewa Kasprzyk i jej „Mił.ość”

Ewa Kasprzyk i jej „Mił.ość” – plakat

Ewa Kasprzyk, aktorka, bohaterka książki „Ewa Kasprzyk. Mił.ość”, będzie gościem 93. Studni Kulturalnej JDK. Fani znanej artystki będą mogli spotkać się z nią 26 stycznia 2019 r. (sobota) o godz. 17.00 w Jasielskim Domu Kultury.

W Kinie JDK „Syrena” od 25 stycznia 2019 można będzie oglądać komedię „Miszmasz czyli Kogel mogel 3”, w której jedną z głównych ról gra Ewa Kasprzyk, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, jaślanom znana m.in. ze sztuk oglądanych w JDK.

Na spotkaniu w ramach Studni Kulturalnej JDK będzie ona promować książkę „Ewa Kasprzyk. Mił.ość”, która jest rodzajem dialogu z autorem Marcinem Kędziakiem. Są w niej zapiski z pamiętnika tytułowej bohaterki, fragmenty starych listów i dużo zdjęć. Wszystko okraszone ciekawymi opowieściami o zawodzie aktorki, kulisach teatru, tajemnicach castingów i życiu prywatnym. Książka pozwala spojrzeć na Ewę Kasprzyk nie jak na aktorkę, ale jak na kobietę. Kobietę, która mknie przez życie, realizując się, i na gruncie rodzinnym, i zawodowym, podejmując mniej i bardziej trafione decyzje, przeżywając chwile dramatyczne, pełne łez, ale też pełnię szczęścia. Przy tym nie jest to biografia aktorki, choć przewija się w niej wiele faktów z jej życia, zarówno rodzinnego, jak i zawodowego lecz raczej rozważania o życiu i miłości do niego.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 26 stycznia 2019 o godz.17 w JDK. Bilet 15 zł.

JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x