r e k l a m a
JDKKultura

Ferie zimowe 2020 z JDK (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza na zajęcia feryjne w ramach Zimowej Akademii Artystycznej. Tegoroczna oferta skierowana zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Termin 13 – 25 stycznia 2020 r.

Przez dwa tygodnie będzie można korzystać z wielu warsztatów i zajęć, m.in. wokalnych, instrumentalnych, plastycznych, tanecznych,  filcowania, lepienia w glinie, wziąć udział w spotkaniach, obejrzeć wystawę pająków i skorpionów oraz wystawę interdyscyplinarną artystów zrzeszonych w Jasielskiej Grupie Plastyków Plaja. Dla najmłodszych wystawiony zostanie musical „Skrzydlaty odlot”, połączony z zabawą prowadzoną przez aktorów Teatru Kultureska w Krakowie. Dorosłych natomiast zapraszamy na koncert Eleni z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Bilety na poszczególne wydarzenia są do nabycia w sekretariacie JDK lub online. Szczegóły oferty na afiszu i u instruktorów prowadzących:

 • muzyka
  – Ewa Grzebień (tel. 13 44 351 61)
  – Wojciech Nowicki (tel. 13 44 351 64)
 • plastyka
  – Anna Brożyna, Ewa Kusiak (tel. 13 44 351 54)
 • taniec
  – Katarzyna Korona (tel. 13 44 351 65)
 • pierniki
  – Katarzyna Gądek (tel. 13 44 351 58)

JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gats io controls
11 miesięcy temu

Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

Daftar di Binance
12 dni temu

Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://www.binance.com/id/join?ref=JHQQKNKN

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x