r e k l a m a
JDKKultura

Ferie zimowe 2020 z JDK (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza na zajęcia feryjne w ramach Zimowej Akademii Artystycznej. Tegoroczna oferta skierowana zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Termin 13 – 25 stycznia 2020 r.

Przez dwa tygodnie będzie można korzystać z wielu warsztatów i zajęć, m.in. wokalnych, instrumentalnych, plastycznych, tanecznych,  filcowania, lepienia w glinie, wziąć udział w spotkaniach, obejrzeć wystawę pająków i skorpionów oraz wystawę interdyscyplinarną artystów zrzeszonych w Jasielskiej Grupie Plastyków Plaja. Dla najmłodszych wystawiony zostanie musical „Skrzydlaty odlot”, połączony z zabawą prowadzoną przez aktorów Teatru Kultureska w Krakowie. Dorosłych natomiast zapraszamy na koncert Eleni z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Bilety na poszczególne wydarzenia są do nabycia w sekretariacie JDK lub online. Szczegóły oferty na afiszu i u instruktorów prowadzących:

 • muzyka
  – Ewa Grzebień (tel. 13 44 351 61)
  – Wojciech Nowicki (tel. 13 44 351 64)
 • plastyka
  – Anna Brożyna, Ewa Kusiak (tel. 13 44 351 54)
 • taniec
  – Katarzyna Korona (tel. 13 44 351 65)
 • pierniki
  – Katarzyna Gądek (tel. 13 44 351 58)

JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gats io controls
2 miesięcy temu

Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x