Kultura

Festyn Majowy w jasielskiej ,,Czwórce" (foto)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle, była organizatorem pierwszego Festynu Majowego, który również był powiązany z dniem otwartym tej szkoły.

Festyn Majowy w jasielskiej ,,Czwórce (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Festyn rozpoczął się krótkim montażem słowno muzycznym w szkolnej sali gimnastycznej, który skierowany był do przyszłych uczniów tejże szkoły.
Anna Kamińska - Grzesiak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– Impreza, której jesteśmy organizatorem jest skierowana przede wszystkim do naszych uczniów, ale także dla naszych absolwentów oraz mieszkańców osiedla. – Mówi Anna Kamińska – Grzesiak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle.
Na scenie przy boisku jasielskiej ,,Czwórki” odbyły się występy artystyczne uczniów oraz absolwentów szkoły, odbyły się również pokazy tańca i judo. Na imprezie obecni również byli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, oraz Orkiestra Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Jaśle. Dzieci miały również możliwość przyjrzenia się z blisko skuterom, jakimi dysponuje jasielska Straż Miejska.
Festyn Majowy w jasielskiej ,,Czwórce (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Pierwszy festyn w tej szkole został zorganizowany osiemnaście lat temu.
– Postanowiliśmy powrócić do pomysłu organizacji festynu w naszej szkole. Mamy nadzieję, że jeśli impreza się uda to będzie ona odbywać się cyklicznie.– Mówi dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle.
Inicjatorem festynu był Lech Polak oraz uczniowie i rodzice klasy V B.
Zobacz fotorelację (fot. Przemysław Janas)
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x