Kultura

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

W minioną sobotę tj. 7 czerwca 2014 roku na terenie sportowo-rekreacyjnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której organizatorem była firma GAMRAT SA. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9 i trwała do godziny 13.

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci
Przez cały czas trwania imprezy dzieciom towarzyszyła aktorka z Teatru Baśni i Bajki z Tarnowa – Pani Ewa Zapała, grono pedagogiczne oraz świetna muzyka. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji – gry i zabawy, konkursy z nagrodami, basen z piłeczkami, trampolinę oraz dmuchaną dwutorową zjeżdżalnię. Każde dziecko otrzymało wspaniałe lody, napoje, popcorn i watę cukrową. Fundatorem tych wszystkich atrakcji i smakołyków była firma Gamrat SA.
GAMRAT SA dla jasielskich dzieci
W trakcie imprezy zorganizowano program edukacyjny „Bądźmy bezpieczni na drodze”, zakończony egzaminem prawidłowego przejścia przez jezdnię bez i z sygnalizacją świetlną. W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania pod adresem Pani sierżant Joanny Garbacik oraz Pana mł. aspiranta Bartosza Szeleszkiewicza za przeprowadzenie programu edukacyjnego oraz egzaminu. W trosce o bezpieczne poruszanie się po drogach najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały breloczek odblaskowy.
GAMRAT SA dla jasielskich dzieci
Wśród licznych konkursów z nagrodami przeprowadzonych w trakcie imprezy najwięcej pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń wzbudził konkurs rysunkowy zorganizowany na cześć Dyrektora ZSM nr 2 Pana Jerzego Gajdy pt. „Nasz Dyrektor Oczyma Dzieci”, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci nie tylko Pana dyrektora, ale także pozostałych osób obecnych na imprezie. Imprezę uświetniły również pokazy wozów strażackich oraz wozu policyjnego, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestniczących w imprezie dzieci.
GAMRAT SA dla jasielskich dzieci
Na zakończenie świetnej zabawy wszystkie dzieci gromkimi brawami i radosnymi uśmiechami na twarzach podziękowały Panu Prezesowi Zarządu Krzysztofowi Moska za zorganizowanie bogatej w różne atrakcje imprezy. Firma GAMRAT SA składa serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom za pomoc w organizacji imprezy – firmie Astra za ufundowanie lizaków dla dzieci, firmie MPM za obsługę chłodni z lodami, firmie Frogart za plakaty reklamujące imprezę oraz karnety dla dzieci, Komendzie Policji i Komendzie Straży Pożarnej w Jaśle za uświetnienie imprezy swoją obecnością i zaangażowanie oraz Zarządowi Budowy Dróg i Mostów za wypożyczenie sygnalizacji świetlnej niezbędnej do przeprowadzenia egzaminu z prawidłowego i bezpiecznego przejścia przez jezdnię.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Jerzego Gajdy – Dyrektora Szkoły za udostępnienie terenu sportowo-rekreacyjnego oraz grona pedagogicznego, w szczególności Pani Anny Madejczyk za pomoc przy organizacji konkursów.
Dziękujemy również Wam drogie Dzieci za tak liczne przybycie, zaangażowanie w konkursy, wspaniałą zabawę i czas spędzony z firmą GAMRAT.
GAMRAT

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pracownik
pracownik
2024 lat temu

niech pracownikom od siebie cos dadzą

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x