JDKKultura

Grupa MoCarta wystąpi w Jaśle

Fani muzyki klasycznej na wesoło lub muzyki rozrywkowej podanej w sposób klasyczny wkrótce będą mogli na własne uszy przekonać się jak taki miks brzmi na żywo. W niedzielę, 10 marca w Jasielskim Domu Kultury wystąpi Grupa MoCarta.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Formacja zaprezentuje swój najnowszy program zatytułowany „Frak 'n’ Roll”. Fani grupy będą mogli usłyszeć takie przeboje jak m.in.: „Dla Elizy 230v”, „W starym kinie”, „Gdybym miał gitarę”, „Fryderyki” czy „You can Dance”. Jest to doskonała okazja, aby naładować akumulatory pozytywną energią na wiosnę. Występ rozpocznie się o godzinie 17. Bilety do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13-44-351-50. Zapraszamy!
***
Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy, który swoją działalność muzyczną i kabaretową rozpoczął w 1995 roku. Zespół po raz pierwszy wystąpił przed publicznością na XIII Przeglądzie Kabaretów „PaKa 97”. W maju tego samego roku odbyła się premiera pierwszego programu pt. „Mozart wiecznie żywy”.
Od tej pory muzycy prowadzą aktywną działalność koncertową. Grupa jest laureatem licznych nagród przyznawanych na przeglądach kabaretowych. Obecnie formację tworzą: skrzypkowie Filip Jaślar i Michał Sikorski, altowiolista Paweł Kowaluk oraz wiolonczelista Bolesław Błaszczyk.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x