r e k l a m a
JDKKultura

III Antoniański Dar Serca

13 810,59 zł, to suma uzbierana do wczoraj (14 bm.) w ramach III akcji charytatywnej na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Jaśle pod hasłem „Antoniański Dar Serca”.

III Antoniański Dar Serca
Symboliczny czek z taką kwotą odebrał podczas koncertu finałowego zastępca dyrektora szpitala Zbigniew Betlej. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup przenośnego ultrasonografu dla Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej.
III Antoniański Dar Serca
Gwiazdą koncertu kończącego III Antoniański Dar Serca był zespół „Haven Up” z Lublina. Liczna grupa wokalistów i instrumentalistów porwała publiczność energetyczną muzyką w stylu pop – gospel.
III Antoniański Dar Serca
Tegoroczny Antoniański Dar Serca rozpoczął się kwestą uliczną, przeprowadzoną w poprzednią niedzielę (7 czerwca) przez 91 wolontariuszy z 8 jasielskich szkół i jak zwykle połączony był z prezentacjami artystycznymi jasielskich dzieci i młodzieży. Występy odbywały się od 22 maja do 12 czerwca w wielu szkołach i przedszkolach. 11 i 12 czerwca natomiast można było podziwiać młode talenty występujące na plenerowej scenie obok sanktuarium św. Antoniego.
III Antoniański Dar Serca
11 prezentowali się uczniowie szkół podstawowych (nr nr: 10, 7, 2 i 4), a dzień później – młodzież z: Gimnazjum nr 1, Zespołu Szkół nr 3, ZS nr 4 i ZS Budowlanych. Wszystkie przedstawienia zostały ciepło przyjęte przez publiczność. Prawdziwą furorę zrobił spektakl kabaretowy „Z pilotem”, w wykonaniu grupy teatralnej „Pod Skrzydłami Anioła” z ZS nr 4 (ekonomika), prowadzonej przez siostrę Karinę.
III Antoniański Dar Serca zakończył się, ale nie został jeszcze ostatecznie podsumowany. Wolne datki składali również uczestnicy sobotnich uroczystości na cześć św. Antoniego oraz publiczność koncertu finałowego. Nadal przyjmowane są wpłaty na konto „Daru”.
JDK

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X