r e k l a m a
KulturaMBP

Jasielska Biblioteka wznawia działalność

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle informuje, że w związku z przeprowadzką związaną z realizacją projektu rozbudowy Jasielskiego Domu Kultury, Biblioteka Główna zostanie uruchomiona ponownie 9  marca br. w lokalach zastępczych.

Jasielska Biblioteka wznawia działalność
Biblioteka jest jedną z najważniejszych instytucji kultury w mieście. Z myślą o mieszkańcach Jasła i regionu jej pracownicy stwarzają przestrzeń do edukacji, kreatywnego spędzania wolnego czasu, uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.
MBP w Jaśle zapewnia bezpłatny dostęp do nowości wydawniczych. Odwiedzający nas jaślanie mają do dyspozycji ponad 90 tytułów nowości tygodniowo oraz stały dostęp do 60 tytułów czasopism bieżących. Zapewniamy również bezpłatny dostęp do Internetu i wspieramy w nauce nowych technologii. Czytelnicy mogą skorzystać z prawie 1200 publikacji w czytelni internetowej IBUK Libra, wypożyczyć czytniki książek elektronicznych czywziąć udział
w warsztatach komputerowych i internetowych.
Ze statystyk wynika, że co trzeci jaślanin korzysta z wypożyczalni, tzn. w danym roku wypożyczył co najmniej jedną książkę, a pojedyncza publikacja wypożyczana jest średnio co minutę. Wiemy, że możliwość bezpłatnego korzystania ze zbiorów Biblioteki, udziału w wydarzeniach kulturalnych i korzystania z nowych technologii jest dla jaślan ważna.Dlatego miło nam jest poinformować, że od najbliższego poniedziałku 9 marca, wznawiamy naszą działalność.
Zapraszamy do odwiedzania Biblioteki Głównejw nowych lokalizacjach:
Wypożyczalnia dla Dorosłych oraz Oddział dla Dzieci
ul. Czackiego 2, AulaGimnazjum nr 1, tel. 13 446 26 02
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Piątek 9.00-17.00
Wtorek, Środa, Czwartek 8.00-16.00
Czytelnia Główna, Centrum Informacji Lokalnej, Dział Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów
ul. Kościuszki 47, tel. 13 446 56 07
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9.00-17.00
Sobota 9.00-15.00
Dyrekcja, Główny Księgowy oraz Dział Administracji i Obsługi
ul. Kościuszki 30, tel. 13 448 06 65
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- Piątek7.30-15.30
O wszystkich aktywnościach organizowanych przez Bibliotekę będziemy informować na naszej stronie www.mbp.jaslo.pl oraz w bibliotecznym newsletterze. Czytelników, którzy nie prenumerowali dotąd newslettera, zapraszamy do skorzystania z tej usługi na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy również do odwiedzin w filiach Biblioteki przy ul. Sobniowskiej 34 (Filia nr 1), Kopernika 8 (Filia nr 2) i Szopena 22 (Filia nr 3).
Do zobaczenia w Bibliotece!
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x