KulturaWażne wydarzenia

Jasielski „Trener Osiedlowy” w Bieszczadach

Grupa 39 dzieci, które uczestniczą w realizowanym od czerwca programie „Trener Osiedlowy”, wzięła udział w wycieczce do Bieszczad.

Jasielski „Trener Osiedlowy” w Bieszczadach
Całodniowy wyjazd został zorganizowany wspólnie przez Jerzego Chmiela, Mariusza Maczugę, Sławomira Dziadosza, Wojciecha Kopcia i Łukasza Nawracaja, trenerów poszczególnych osiedli. W programie wycieczki była wędrówka z Przełęczy Wyżnej (872m n.p.m.) przez Połoninę Wetlińską (1232m n.p.m.), skąd grupa głównym szlakiem Beskidzkim zeszła do Brzegów Górnych. Młodzież odbyła również spacer po koronie Zapory Solińskiej, a w Polańczyku godzinny rejs statkiem spacerowym „Bryza”. Wycieczkę zakończyło wspólne spotkanie z kapitanem statku przy grillu.
Jasielski „Trener Osiedlowy” w Bieszczadach
Zorganizowana wycieczka jest jedną z wielu atrakcji, które dla uczestników programu przygotowali organizatorzy. Zajęcia sportowo–rekreacyjne programu „Trener Osiedlowy”, skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat, odbywają się na pięciu jasielskich osiedlach: Gamrat, Rafineria, Mickiewicza, Kopernika i Śródmieście w okresie wakacji.
Jerzy Chmiel

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Igi
Igi
2024 lat temu

Jaki Sagan.. Fajna inicjaatywa 😉

serek
serek
2024 lat temu

Saganek ze swoją ferajną dzieciaczków 🙂

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

ahahah ; d

rodzic
rodzic
2024 lat temu

wspaniała robota tak trzymać!

Rzeszowianin
Rzeszowianin
4 miesięcy temu

No i świetnie! Powinno się dzieci zabierać na różne wypady i pokazywać im świat, a nie tylko kazać siedzieć w ławce. Atrakcje w Bieszczadach są dla wszystkich. Im szybciej zaszczepi się w dzieciach miłość do gór i pokaże alternatywę do siedzenia przed komputerem – tym lepiej.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x