r e k l a m a
Kultura

Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną!

Drodzy mieszkańcy, pomimo tego, że funkcjonujemy w trudnym okresie pandemii, przyszła wiosna! Tulipany pojawiły się nad powierzchnią ziemi, nasze – miejskie na rabacie pod urzędem i w parku miejskim pięknie już skiełkowały. Niebawem zaczną rozkwitać w kilku miejscach w mieście i w wielu ogrodach. To najlepsza pora by uchwycić aparatem ich ulotne piękno. Stąd też zwracamy się do was z propozycją zaprezentowania Waszych rabat z tulipanami.

Jesienią pisaliśmy, że miasto potrzebuje koloru! Zaprosiliśmy Państwa do akcji Jasło w tulipanach i rozdaliśmy blisko 20 tysięcy kolorowych tulipanów. Teraz nadszedł czas, aby obserwować efekty naszej wspólnej pracy. W nawiązaniu do akcji rozdawania cebul kwiatowych, Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle przygotował konkurs fotograficzny pod hasłem Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną.

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą tulipanową rabatę, tulipanowy kącik czy po prostu miejsce, w którym rosną tulipany! Zróbcie zdjęcie i pokażcie jak pokolorowaliście przestrzeń naszego miasta! Do konkursu zapraszamy również dzieci i młodzież, które z entuzjazmem odebrały od nas tulipany jesienią.

Prosimy zwrócić uwagę, aby zdjęcia obejmowały całe rabaty lub grupy tulipanów. Prosimy o nadsyłanie zdjęć wraz z opisem dotyczącym np. miejsca w którym rosną, (czy pochodzą z naszej jesiennej akcji lub mają inną historię), sadzenia, początków przygody z roślinami cebulowymi itp.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy ciekawe nagrody. Termin nadsyłania zdjęć: do 25 maja na adres: wrsis@um.jaslo.pl No to zaczynamy i zapraszamy!

Bądźcie czujni – obserwujcie – świat budzi się do życia. Wierzymy, że już niebawem wszystko wróci do normy #PełniNadziei Szczegóły konkursu fotograficznego w regulaminie konkursu, pod adresem: REGULAMIN konkursu fotograficznego Jasło w tulipanach Szukasz informacji? Skontaktuj się z nami: Urząd Miasta w Jaśle, Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych, tel.134486392, e-mail: wrsis@um.jaslo.pl

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ustvarite račun na binance
9 miesięcy temu

I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Registro de binance
6 miesięcy temu

Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/pt-BR/register-person?ref=DB40ITMB

binance Registrācija
1 miesiąc temu

Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://accounts.binance.com/lv/register?ref=53551167

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x