KulturaMBP

Jestem wolny gdy…

Jakie są najważniejsze polskie święta? Na pamiątkę jakich wydarzeń obchodzimy te uroczystości? Jak ważną wartością jest wolność oraz czy dla każdego z nas oznacza to samo? Nad tymi zagadnieniami zastanowimy się wspólnie z Klubem Czytających Rodzin podczas spotkania z Zofią Stanecką 23 kwietnia 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

Jestem wolny gdy…
Jestem wolny gdy…
Zofia Stanecka została pisarką dlatego, że od dziecka fascynowały ją słowa i świat książek, a czytanie lubiła bardziej niż zabawy na dworze. Dziś otaczający ją świat słowami opisuje we własnych książkach, w zabawny i pomysłowy sposób opowiadając najmłodszym o ważnych dla każdego sprawach.
Dzięki rezolutnej pięciolatce o imieniu Basia, bohaterce serii opowiadań, które z mądrością i humorem odnoszą się do ważnych i poważnych zagadnień, najmłodsi klubowicze dowiedzą się czym jest wolność i co właściwie daje każdemu z nas. Natomiast za sprawą Dziadka i sympatycznych dzieciaków z „Naszej paczki” poznamy historie związane z obchodzeniem najważniejszych polskich uroczystości państwowych i narodowych.
Spotkanie Klubu Czytających Rodzin odbędzie się 23 kwietnia 2018 roku o godz. 16.00 w Centrum Informacji Lokalnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1). Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów 100. lecia Niepodległości.
Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x