Kultura

Już w sobotę festiwal Krushfest – Wygraj bilety!

W najbliższą sobotę startuje jeden z największych festiwali muzycznych Krushfest. W tym roku organizatorzy postanowili nie zwalniać i tak jak w roku ubiegłym zaserwować równie ciekawe grypy muzyczne. Gwiazdami tegorocznej edycji Festu będą; gotycki Closterkeller, folk-rockowy Skyforger z Łotwy oraz gospodarz imprezy: Krusher.

Zapowiedź (kliknij, aby powiększyć)
Do tego zestawu dorzucono Thy Disease mający w swych szeregach ex muzyków takich formacji jak Vader i Behemoth oraz debiutujący nowym albumem “Teeth Marks” Jasielski Mindfield. Oprócz w/w zespołów zagrają jeszcze: Walkman, Camero Cat, Noizze Addicted i Lacrima. Łącznie 9 zespołów. 10 godzin muzyki. Rozpoczynamy bardzo wcześnie bo już o 14:00.
Zagrają: SkyForger – fol metalowy band z Łotwy, Closterkeller – legenda polskiego gotyka, Krusher – rock’n’rollowo-heavy band – pomysłodawca tego szaleństwa, Thy Disease – jeden z lepszych zespołów death/black metalowych w Polsce  w składzie którego udzielają się ex muzycy takich potęg jak Vader i Behemoth, Mindfield – znana jasielskim Fanom i nie tylko bardzo obiecująca grupa, Walkman, Camero Cat, Noizze Addicted, Lacrima.
Konkurs! Wygraj bilety!
Dla pierwszych trzech osób, które prześlą do nas wiadomość ze swoimi danymi (imię, nazwisko, tel, e-mail) mamy do rozdania trzy bilety na sobotni koncert. Wyślij e-mail na adres janas@jaslonet.pl zatytułowaną ,,Konkurs Krushfest”. Wyniki zostaną podane na łamach Portalu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
Wyniki:
Michał Szudy,
Joanna Jagielska,
Gabriela Kiszka
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x