r e k l a m a
JDKKultura

Koncert charytatywny na rzecz Łukasza Gogosza

11 maja br. o godz. 19. w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Łukasza Gogosza – jednego z najlepszych jasielskich sportowców, jeżdżącego na wózku inwalidzkim.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Muzycy z Jasła i okolic zagrają kultowe utwory w aranżacjach znanych z koncertów MTV Unplugged. Będzie można usłyszeć kawałki takich wykonawców jak m.in. Nirvana, Pearl Jam, Eric Clapton, The Cranberries, Alanis Morisette, Alice In Chains, Staind, Korn, Hey, zagrane AKUSTYCZNIE przez członków zespołów Tug Boat, Mindfield, Krusher, Humanoid, Hornblend, Soundscape oraz muzyków solowych.
Poczuj klimat lat 90tych, przypomnij sobie czasy, kiedy muzyka, grana przez żywych muzyków znaczyła wszystko.
Łukasz Gogosz, 31 lat, jeden z najlepszych sportowców w naszym regionie, w 1998 roku uległ poważnemu wypadkowi, w skutek czego nie jest w stanie chodzić. To nie przeszkadza mu nadal czynnie uprawiać sportu, co więcej, odnosi w nim ogromne sukcesy. Należą do nich uczestwnictwo z wielu międzynarodowych zawodach oraz czterokrotne mistrzostwo Polski w Rugby na Wózkach.
Chcemy, aby Łukasz nadal dumnie reprezentował nasz region i kraj, do czego potrzebny jest mu rower typu Handbike, na zakup którego przeznaczone zostaną środki zebrane podczas koncertu.
Adam Kostrząb

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x