r e k l a m a
Kultura

Koncert okolicznościowy „Tylko wróć” w JDK (foto)

W marcu bieżącego roku, decyzją Rady Miejskiej Jasła w poczet Honorowych Obywateli  Miasta Jasła włączony został Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz, który jest kompozytorem blisko dwóch setek utworów muzycznych ilustrujących filmy fabularne, popularne seriale telewizyjne oraz filmy krótkometrażowe i animowane.

Koncert okolicznościowy „Tylko wróć” w JDK (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Podczas koncertu okolicznościowego zorganizowanego w Jasielskim Domu Kultury licznie zebrani widzowie w sali widowiskowej mogli wysłuchać najbardziej znanych utworów „Dudusia” Matuszkiewicza w wykonaniu Anny Serafin, Janusza Szroma, którzy wystąpili jako zespół The Jobers, pod kierownictwem Marcina Partyki.
Koncert okolicznościowy „Tylko wróć” w JDK (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Do najważniejszych należy zaliczyć kompozycje do: „Stawki większej niż życie”, „Wojny domowej”, „Czterdziestolatka”, „Janosika”, „Jak rozpętałem II wojnę światową”, „Podróży za jeden uśmiech”, „Kolumbów”, „Alernatywy 4”, „Poszukiwany Poszukiwana”, „Nie lubię poniedziałku”, „Małżeństwa z rozsądku”, „Zaklętych rewirów”, „Wiernej rzeki”, „Przygód psa Cywila”, „Stawiam na Tolka Banana”, „Czterdziestolatka 20 lat później”, „Barbara i Jan” „Siedliska”, „Życia na gorąco”, czy „Syzyfowych prac”.
Zobacz fotorelację!
Podczas koncertu został wyświetlony film, który został zrealizowany podczas wizyty Andrzeja Czerneckiego, burmistrza Miasta Jasła, który wraz z Tomaszem Kasprzykiem odwiedził Honorowego Obywatela naszego miasta w jego domu.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Różaczłowiek z JasłaLIZODROPULOSmieszkaniec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Ciekawy koncert i obiektywne przedstawienie go na portalu panie Przemku, Gratuluję również fotorelacji !

LIZODROPULOS
Gość
LIZODROPULOS

Choć jeden raz nie wtulono Jaślanom kitu,chały o wielkości jakiegoś tam osobnika rodem z Jasła…Tak! Ten człowiek zasługuje na szacunek,za swój talent,osiągnięcia muzyczne.Szkoda,że dopiero teraz sobie o nim przypomniano,a nie w rocznicę 80 -lecia Urodzin( o czym pisałem-bez echa)!!! No ale lepiej późno,nic wcale.Koncert, uroczystość była na najwyższym poziomie.Zapewne dlatego,że władza nie pomagała organizować….

człowiek z Jasła
Gość
człowiek z Jasła

Wszystko zależy od ludzi. Ludzi z magistratu, ludzi z domu kultury i tych wszystkich którym zależało by ten koncert się odbył. To fajni ludzie z Jasła. Oczywiście jak cała publiczność, która świetnie się bawiła na koncercie. Każdy może zrobić coś fajnego, a nie tylko nadawać bez sensu. Twórzmy coś razem dla siebie JAŚLANIE! Ten koncert potwierdza, że to się może udać.

Róża
Gość
Róża

Byłam na koncercie, świetnie, duże brawa !

Close
X