r e k l a m a
Kultura

„Lato z Radiem” ponownie gościło w Jaśle (foto)

Po raz kolejny miasto Jasło znalazło się na trasie „Lata z Radiem”. Nasze miasto było ósmym w kolejności miastem, w którym realizowana była ta impreza. Na scenie wystąpili: zespół Maleo Reggae Rockers, Krzysztof Krawczyk, a gwiazdą wieczoru był Stachursky.

Jako pierwszy wystąpił zespół Maleo Reggae Rockers (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Trasa koncertowa powstałej czterdzieści jeden lat temu audycji, która nadawana jest w Programie I Polskiego Radia rozpoczęła się 23. czerwca w Uniejowie, a zakończy się ona koncertem 26. sierpnia w Jeleniej Górze.
Impreza odbywająca się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, prowadzona była przez Romana Czejarka oraz Bogdana Sawickiego.
„Lato z Radiem” rozpoczęło się tradycyjnie o godzinie szesnastej od hymnu audycji, którym jest utwór „Polka Dziadek”. Do godziny osiemnastej trwały m.in: prezentacje studia plenerowego Polskiego Radia, liczne konkursy z nagrodami oraz program skierowany dla najmłodszych słuchaczy audycji.
Dla jaślan wystąpił również Krzysztof Krawczyk (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Po godzinie osiemnastej na scenie pojawił się zespół Maleo Reggae Rockers, który powstał w 1997 roku z inicjatywy jego wokalisty Dariusza „Maleo” Malejonka. Rok później zespół wydał swoją pierwszą płytę. Przed godziną dwudziestą rozpoczął się koncert obdarzonego charakterystycznym barytonowym głosem, gitarzysty i kompozytora Krzysztofa Krawczyka.
„Lato z Radiem” ponownie gościło w Jaśle(fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Po godzinie dwudziestej pierwsze, jaślan zabawiała gwiazda wieczoru Stachursky, który na swoim koncie ma kilka płyt. Stachursky sprzedał oficjalnie w Polsce prawie 700 tysięcy płyt ze swoimi utworami.
Swoje pięć minut miał również Stachursky (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Pomiędzy koncertami na scenę usytuowaną na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle zaproszony został burmistrz Andrzej Czernecki, który zapewnił jaślan, że w najbliższym roku nasze miasto również znajdzie się na trasie „Lata z Radiem”.
Zobacz fotorelację!
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
2024 lat temu

W koncu swietna impreza w jasle. swietne emocje! Stachursky najlepszy.

Janek
Janek
2024 lat temu

Byłem na tej imprezie, ale też byłem na dniach jasła. Nie ma co porównywać. Nie chodzi tutaj o „gwiazdy”, gdyż byłoby to bez sensu. Na lacie z radiem nagłośnienie było pierwsza klasa, z tyłu było wszystko słychać, a na dnaich Jasła? To było nagłośnienie?? Jakieś firmy po kosztach. Wazne, ze się udała impreza. Ale musi się za organizację zabierać ktoś zza Jasła, a nie lokalni..

ccc
ccc
2024 lat temu

Krawczyk lepszy od Stachurskyego. Stachursky trochę głos słabszi niż kiedyś! ale impreza super!

marq
marq
2024 lat temu

Super impreza!! Wszyscy świetnie się bawili!! Widzimy się za rok 🙂

klakla
klakla
2024 lat temu

maleo to jest to a nie jakis stachurski 😛

ciekawy ;)
ciekawy ;)
2024 lat temu

Dni Jasła Powinny Być tak samo organizowane na Obiektach Mosiru a nie na rynku gdzie trwa to do godziny 22.00 i do domu , a Lato z radiem trwało do 23:30 . + zmieści się więcej ludzi 😉

b
b
2024 lat temu

Właśnie, krawczyk dużo lepszy…

uczestnik
uczestnik
2024 lat temu

Maleo Reggae Rockers był najlepszy. Dali świetny koncert

v
v
2024 lat temu

pozdrowienia dla B. z okolic S. 🙂

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x