Kultura

Liderówka 2012 w Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle

Letnie Laboratorium „Liderówka 2012” to już druga edycja intensywnych tygodniowych warsztatów, podczas których młodzież w wieku 15 – 18 lat spędza ciekawie czas i rozwija swoje kompetencje liderskie. Aby zostać uczestnikiem tych warsztatów należało wcześniej wziąć w jednym z projektów Centrum Edukacji Obywatelskiej i angażować się w działania społeczne oraz nakręcić film przedstawiający osobę kandydata.f

Logo CEO (kliknij aby powiększyć)
Jedno ze zgłoszeń wysłał Tomasz Racławski, uczeń Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle i jako jeden z 20 młodych Polaków wyjedzie na szkolenie, które finansowane i przygotowane jest przez fachowców z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Co wydarzy się w tym roku?
1. Warsztaty i indywidualna praca z trenerkami i trenerami
Prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, podczas nich odpowiemy sobie na następujące pytania: Po co ze sobą współpracować? Jak skutecznie rozmawiać z innymi? Czy potrzebna jest kasa, żeby w moim otoczeniu działy się fajne rzeczy? Jak zrobić coś z niczego? Jak lepiej poznać miejsce, w którym działam? Co mam w sobie takiego, co może być potrzebne innym? Jak wydobyć z siebie cechy liderki/lidera – i wiele innych
2. Eksploracja Zwierzyńca
Podczas której samodzielnie zagłębicie się w miasto i poznacie jego mieszkańców, także z tej mniej znanej strony.
3. Spotkanie z mieszkańcami, które sami przygotujecie – na którym przedstawicie wyniki swojej całotygodniowej pracy.
4. Ogniska, wycieczka na bagna i świetna zabawa!
Każdy młody człowiek może się rozwijać jeśli tylko chce, a najlepszym przykładem jest właśnie Tomek. Życzymy mu wielu sukcesów w dalszym życiu oraz udanego wyjazdu na „Liderówkę”. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
ID

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monia
Monia
2024 lat temu

Wielkie gratulacje dla Ciebie karolu. W tej szkole jest jeszcze kilku/nastu uczniów, którzy mogliby wziąć udział w konkursach, ale grono pedagognicze..

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x