r e k l a m a
KulturaMDK

Mały Festiwal Ty i Ja w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty I Ja odbywa się już po raz 11. Impreza ta ma zasięg nie tylko ogólnopolski, ale wykracza także poza granice naszego kraju. Główny festiwal odbywa się w Koszalinie, natomiast równolegle do tego wydarzenia organizowane są w całej Polsce Małe Festiwale Ty i Ja. Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle znajduje się na mapie ogólnopolskiej sieci małych festiwali po raz drugi.

Mały Festiwal Ty i Ja w MDK
Głównym celem festiwalu jest działanie na rzecz integracji środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem lokalnym. Narzędziem tego zjednoczenia jest film. W programie Małego Festiwalu Ty i Ja organizowanego w Jaśle znajduje się projekcja 6 filmów krótkometrażowych.
Będzie można zobaczyć między innymi historię osób, które ucierpiały w wyniku wybuchu bomb, przyglądnąć się zawodnikom biorącym udział w Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w pływaniu, a także zobaczyć historię rodziny opiekującej się chorą na Alzhaimera babcią.
Projekcji filmów będzie towarzyszyć wystawa prac pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej w Foluszu oraz ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie.
Serdecznie zapraszamy
04. września (czwartek) o godz. 17:00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle
Wstęp wolny
MDK Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x