KulturaMBP

W MBP: Pierwszy krok do kariery

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym na spotkania z Jakubem Jakubowski – grafikiem komputerowym, ilustratorem książek i animatorem kultury. Spotkania odbędą się w piątek 7 marca w godzinach 10.00-11.30 oraz 12.30-14.00 w MBP Jasło, ul. Kołłątaja 1.

MBP: Pierwszy krok do kariery
Na czym polega praca grafika komputerowego? Co trzeba wiedzieć, żeby dobrze zaprojektować książkę czy plakat? Na co najlepiej wykorzystać czas studiów? Jak założyć
i prowadzić stowarzyszenie? O tych i innych kwestiach związanych z rozwojem zawodowym porozmawia z uczestnikami spotkania Jakub Jakubowski – grafik, animator kultury, współwłaściciel firmy 3J-Studio Grafiki i Ilustracji oraz kawiarni artystycznej „Kofi&Ti”.
Podczas spotkania młodzi ludzie poznają bliżej tendencje jakie panują na rynku pracy, odkryją zawody przyszłości i dowiedzą się z jakich stypendiów, staży, praktyk oraz innych form rozwoju zawodowego mogą korzystać. Dla uczestników przygotowano również materiały z informacjami przydatnymi w wyborze studiów czy poszukiwaniu pracy.
Spotkania odbędą się w ramach ogólnopolskiego projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera” organizowanego przez firmę Microsoft, Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem projektu jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w podejmowaniu świadomych wyborów zawodowych. Projekt został objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej.
MBP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x