r e k l a m a
KulturaMBP

MBP: Światowy Dzień Poezji

Poezja pomaga zrozumieć otaczający nas świat, swoje przeżycia, tęsknoty i odczucia, dostrzec inną perspektywę. Jedni za nią przepadają, inni jej nie rozumieją. 21 marca cały świat obchodzi Dzień Poezji. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaczyna poetyckie świętowanie już od 16 marca.

Rozpoczniemy je nowym cyklem wykładów i spotkań pod hasłem „Świat literatury, literatura świata”. Powrócimy w nim do klasyki literatury polskiej i światowej, przybliżymy sylwetki autorów, przyjrzymy się różnorodnym nurtom. Będzie też okazja do poznania współczesnych trendów i zwrócenia uwagi na ważne zjawiska w literackim świecie.Cykl zainauguruje wykład Aleksandry Brzuzy Znikąd z miłością. Josif Brodski: poeta i świat, który odbędzie się 16 marca 2021 r. o godz. 18:30 za pośrednictwem kanału MBP w Jaśle na portalu Facebook.

 

Od 16 do 23 marca zapraszamy do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży oraz do Czytelni Działu Informacyjno-Regionalnego po Wiersze do kieszeni. Każdy czytelnik będzie mógł zabrać ze sobą wiersz jednego z laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło lub znanego poety.

MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
alinka99x
alinka99x
2 lat temu

poelcam poezje:
wrozkalaicja.pl

Loan invest
Loan invest
9 miesięcy temu

Oferujemy najszybsze pożyczki
Teraz masz na koncie bezpieczną i niezawodną szybką pożyczkę w mniej niż kilka godzin. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pożyczkę w wysokości od 3 000 do 1 000 000 euro z bardzo korzystnym oprocentowaniem 2,9%. Pożyczka zostanie teraz szybko przelana na Twoje konto bankowe w rekordowym czasie po podpisaniu umowy. Spłata pożyczki waha się od 12 miesięcy do 16 lat lub więcej. Uzyskaj pożyczkę gwarantowaną kontaktując się bezpośrednio z naszym adresem: loaninvest5@gmail.com

Loan invest
Loan invest
9 miesięcy temu

Uzyskaj szybką pożyczkę z natychmiastową zgodą. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że nie możesz znaleźć pożyczki w swoim banku, nie wahaj się złożyć wniosku o szybką pożyczkę, która zostanie natychmiast zatwierdzona. Nieważne, czy jest to dzień powszedni, weekend czy święto, nasza agencja LOAN-INVEST oferuje Ci tzw. pożyczki non stop, które są przez cały czas zatwierdzane i które otrzymasz na konto w mniej niż godzinę. zegar. Bezpieczniej i szybciej. loaninvest5@gmail.com

binance верификация

Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x