r e k l a m a
KulturaMBP

MBP w Jaśle w Strefach Innowacji

Jakie działania w mieście są najważniejsze według mieszkańców? Jak technologie mogą pomóc w rozwiązaniu ważnych dla nich problemów? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przystąpiła do projektu „Strefy Innowacji”, dzięki któremu spróbujemy znaleźć odpowiedzi na ważne dla społeczności lokalnej pytania.

MBP w Jaśle w Strefach Innowacji
Strefy Innowacji to program finansowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, w ramach którego 20 bibliotek z całej Polski będzie poszukiwać rozwiązań problemów wskazanych przez ich społeczności, eksperymentować, wdrażać nowe pomysły i działania.
Najpierw zespół Strefy MBP w Jaśle weźmie udział w szeregu spotkań i szkoleń, a następnie zaprosi jasielską społeczność do wspólnego zastanowienia się nad pomysłem na innowację i będzie pracować nad wprowadzeniem zmiany, która odpowie na zdiagnozowane potrzeby. Cały proces wspierać będą doświadczeni trenerzy i specjaliści, we wprowadzeniu innowacji wykorzystywane będą nowe technologie.
W dniach 8-9 grudnia w Serocku odbyło się spotkanie inaugurujące projekt, obecnie rozpoczyna się faza wdrożeniowa i cykl warsztatów dla zespołów bibliotek uczestniczących w programie, które potrwają do czerwca 2015 r. Już dziś zapraszamy do współpracy nad jasielską Strefą Innowacji.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x