Remis juniorów starszych w meczu XXIV kolejki I Podkarpackiej Ligi Juniorów

W dniu wczorajszym juniorzy starsi Naszego klubu zremisowali z liderem I Podkarpackiej Ligi Juniorów, Resovią Rzeszów, 1:1. Pierwsza połowa meczu przy Śniadeckich to bardzo dobra, poukładana gra w wykonaniu Naszych zawodników.

To Czarni w pierwszej połowie prowadzili grę a bramkarz Naszej drużyny, Niemczyński Damian, był praktycznie bezrobotny. Wysoka przewaga w polu przełożyła się na gola Bartosza Szopy. Do szatni piłkarze schodzili przy stanie 1:0 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie spotkania goście postawili wszystko na jedną kartę i ze wszystkich sił próbowali doprowadzić do remisu.

Niestety w końcówce II połowy Naszej drużynie zabrakło w ten bardzo upalny dzień sił i goście wykorzystują to doprowadzając do remisu 1:1. Warto nadmienić, że w I rundzie Nasza drużyna pokonała Resovię na własnym boisku 2:1 po bramkach Tusińskiego i Garbarza.